Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юрій Бойко: Так звана «пенсійна реформа» – це грубий нецивілізований шантаж. Ми голосували проти неїЮрій Бойко: Так звана «пенсійна реформа» – це грубий нецивілізований шантаж. Ми голосували проти неї

ПОЗИЦІЯ Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час робочої поїздки до Луганської області в середу, 11 жовтня.Він розкритикував урядову «пенсійну реформу». За його словами, вона призведе до зменшення кількості пенсіонерів, а підвищувати пенсії уряд повинен був і без реформи.

«Те, що натворили з пенсіями – це цинізм і обман людей. Спочатку за три роки довели пенсіонерів до повного зубожіння, не піднімали і не осучаснювали пенсії, хоча зобов'язані були це робити, а потім сказали – приймайте закон, за яким через два роки половина людей не буде отримувати пенсію, або ніякого підвищення пенсій не буде взагалі» , - зазначив Юрій Бойко.

Парламентарій підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не голосував за цю т.зв. «реформу». «Це грубий, дикий, нецивілізований шантаж. Ми категоричні проти цього і не голосували за цей законопроект. Так звана реформа – це просто приниження, це зменшення кількості людей, які будуть отримувати пенсії», - підкреслив лідер опозиціонерів.

Джерело: сайт ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Теги: Юрій Бойко, Опозиційний блок

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект