moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юрій Бойко: Так звана «пенсійна реформа» – це грубий нецивілізований шантаж. Ми голосували проти неїЮрій Бойко: Так звана «пенсійна реформа» – це грубий нецивілізований шантаж. Ми голосували проти неї

ПОЗИЦІЯ Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час робочої поїздки до Луганської області в середу, 11 жовтня.Він розкритикував урядову «пенсійну реформу». За його словами, вона призведе до зменшення кількості пенсіонерів, а підвищувати пенсії уряд повинен був і без реформи.

«Те, що натворили з пенсіями – це цинізм і обман людей. Спочатку за три роки довели пенсіонерів до повного зубожіння, не піднімали і не осучаснювали пенсії, хоча зобов'язані були це робити, а потім сказали – приймайте закон, за яким через два роки половина людей не буде отримувати пенсію, або ніякого підвищення пенсій не буде взагалі» , - зазначив Юрій Бойко.

Парламентарій підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не голосував за цю т.зв. «реформу». «Це грубий, дикий, нецивілізований шантаж. Ми категоричні проти цього і не голосували за цей законопроект. Так звана реформа – це просто приниження, це зменшення кількості людей, які будуть отримувати пенсії», - підкреслив лідер опозиціонерів.

Джерело: сайт ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Теги: Юрій Бойко, Опозиційний блок

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект