Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Уже втретє пограбували «ювелірку»Уже втретє пограбували «ювелірку»

Минулої п’ятниці у Ніжині вже вкотре обікрали ювелірний магазин «Златко». Цього разу зухвало - грабіжник увірвався до крамниці з самого ранку, не побоявшись перехожих. Обличчя не приховував, був без маски та з невідомим предметом, за допомогою якого й розбив вітрини крамниці.«Ювелірка» по вулиці Московській - навпроти центрального ринку. Тут завжди людно, поряд банківська установа, патрулює поліція. Однак це не зупинило зловмисника. Нагадаємо, перше пограбування скоїли двоє невідомих ще в грудні 2015-го. Тоді резонансна подія наробила чимало галасу й насторожила містян. Черговий грабунок цього ж магазину стався уже в квітні 2016-го. Тоді з камер відеоспостереження вдалося отримати фото зловмисника, що, погрожуючи зброєю, діяв самостійно. Затримати його не вдалося, тому він повернувся у «Златко» знову. Діяв швидко й викрав із двох вітрин чималу кількість коштовностей. Суму збитків встановлюють.

Тим часом ніжинці у соцмережах висловлюють обурення щодо роботи поліції й припускають, що злочинця знову не покарають...

"Деснянка" №41 (674) від 12 жовтня 2017

Теги: Ніжин, обікрали ювелірний магазин «Златко», "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект