moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Уже втретє пограбували «ювелірку»Уже втретє пограбували «ювелірку»

Минулої п’ятниці у Ніжині вже вкотре обікрали ювелірний магазин «Златко». Цього разу зухвало - грабіжник увірвався до крамниці з самого ранку, не побоявшись перехожих. Обличчя не приховував, був без маски та з невідомим предметом, за допомогою якого й розбив вітрини крамниці.«Ювелірка» по вулиці Московській - навпроти центрального ринку. Тут завжди людно, поряд банківська установа, патрулює поліція. Однак це не зупинило зловмисника. Нагадаємо, перше пограбування скоїли двоє невідомих ще в грудні 2015-го. Тоді резонансна подія наробила чимало галасу й насторожила містян. Черговий грабунок цього ж магазину стався уже в квітні 2016-го. Тоді з камер відеоспостереження вдалося отримати фото зловмисника, що, погрожуючи зброєю, діяв самостійно. Затримати його не вдалося, тому він повернувся у «Златко» знову. Діяв швидко й викрав із двох вітрин чималу кількість коштовностей. Суму збитків встановлюють.

Тим часом ніжинці у соцмережах висловлюють обурення щодо роботи поліції й припускають, що злочинця знову не покарають...

"Деснянка" №41 (674) від 12 жовтня 2017

Теги: Ніжин, обікрали ювелірний магазин «Златко», "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект