moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » ДНВЦ: Від Центру до науково-дослідного інститутуДНВЦ: Від Центру до науково-дослідного інституту

ПОЗИЦІЯ РНБО схвалила проект оновлення Чернігівського Державного науково-випробувального центру Збройних сил України.

14 жовтня, на свято Покрови, в Україні вітають її захисників — мужніх воїнів. Останні роки через російську агресію ця дата набула особливого змісту, і стало зрозуміло — без армії немає і держави, немає її міцних кордонів, немає мирного майбутнього.Понад три роки тому до Чернігова перебазували з кримської Феодосії Державний науково-випробувальний центр Збройних сил України.

Тоді на північ країни одразу попрямували майже сто родин офіцерів. Допомогти військовим облаштуватися на новому місці взявся нардеп Сергій Березенко. Завдяки його підтримці ДНВЦ отримав 4 відокремлені будівлі на території колишнього Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків. А ще він сприяв виділенню фінансування від ЗСУ на проведення ремонту в цих приміщеннях.

На жаль, корпуси тривалий час були покинуті, знаходилися в жалюгідному стані, тому ремонтні роботи тривають і досі. Та найголовніший здобуток зовсім інший — це отримання Центром статусу НДІ — науково-дослідного інституту.

Березенко переймається тим, щоб ці плани поступово переходили з паперу в реальність і, як-то кажуть, тримає питання на контролі. Нині цей проект знаходиться на стадії погодження. Уже пройшов 14 міністерств та інституцій, попередню згоду надало Міноборони. Схвальні відгуки надала й Рада нацбезпеки та оборони. Зараз постанова Кабінету Міністрів України щодо створення інституту на базі Чернігівського ДНВЦ знаходиться в Міністерстві юстиції.

Як відомо, оновлений дослідницький інститут буде працювати над сертифікацією збройної техніки, запроваджуючи стандарти НАТО в Україні. Для цього тут розгорнуть лабораторію з необхідним устаткуванням, яку обладнають за підтримки урядів США та Британії. Наразі тривають обговорення щодо надання відповідної військово-технічної допомоги.

Окрім цього, потрібно узгодити деякі законодавчі моменти, кажуть у ДНВЦ. Оскільки технічні стандарти НАТО й України різняться.

Народний депутат Сергій Березенко в цій царині виступає модератором, комунікуючи з Верховною Радою та військовими: «Наша армія перетворюється на потужну силу, із якою рахуються в усьому світі. Ми оновлюємо озброєння, покращуємо тилове забезпечення. Так і повинно залишатися. Сьогодні держава бере на себе врегулювання усіх матеріальних питань військовослужбовців — від зарплати до житла. Бо лише впевнений у своєму майбутньому воїн може гідно боронити свою країну».

Сергій Березенко наголошує, що завдяки такій потужній команді науковців, випробувальників та військових, які працюють у ДНВЦ, наша армія стала більш потужно оснащеною, сучасною і з надійною технікою.

Gorod.cn.ua

Теги: Сергій Березенко

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект