Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Обстановка на кордоні за минулу добу, 10 жовтняОбстановка на кордоні за минулу добу, 10 жовтня

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

За незаконний перетин державного кордону затримано одну особу.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 7,2 тис. осіб та 1,7 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення пасажирського та транспортного потоків на 53% та 59% відповідно. Через державний кордон не пропущено 8 осіб, з яких один – громадяни Росії, якому заборонено в’їзд до України.

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства притягнуто 3 особи на яких накладено штраф 850 гривень.

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В. Дудко

Теги: кордон, Чернігівська область, Олександр Дудко

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект