Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нападник на співробітницю прокуратури виявився «професійним скаржником»Нападник на співробітницю прокуратури виявився «професійним скаржником»

Олександр Яковець, злочинець, який сьогодні, 10 жовтня, о 10:30 напав із сокирою на співробітницю прокуратури, виявився «професійним скаржником».Протягом 7-ми років він писав скарги майже до всіх установ, в основному в прокуратуру. Вони стосувалися різних побутових сфер життя, одна з них була щодо неправомірного, на його думку, відключення від газу.

У прес-службі прокуратури області прокоментували, що всі його скарги не залишалися без відповідей.

Перед тим як напасти на співробітницю прокуратури, він приніс чергове звернення та передав його. Після цього дістав сокиру та вдарив жінку по голові.

Свідки кажуть, це був звичайний спокійний прийом. Але завершився він погано.

Відомо, що постраждала працює начальницею відділу звернень прокуратури області більше ніж 10 років.

Постраждала зараз в нейрохірургії обласної лікарні. Стан здоров’я жінки лікарі взагалі не коментують. Єдине, кажуть, роблять все необхідне.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 349 ККУ (навмисний напад на співробітника органів при виконанні) — від 10-ти до 15-ти років позбавлення волі або пожиттєве увʼязнення. 

Валерій Литовченко, колишний представник прес-служби прокуратури повідомив, що постраждалу звуть Герасименко Тамара, вона прокурор, старший радник юстиції.

Джерело: «Високий Вал». Відео: «Сівер-центр», «ТСН»

Теги: напад, Олександр Яковець, прокуратура

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект