moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » За підтримки Бориса Колеснікова 100 кращих студентів Кооперативного коледжу відвідали матч Україна – ХорватіяЗа підтримки Бориса Колеснікова 100 кращих студентів Кооперативного коледжу відвідали матч Україна – Хорватія

ПОЗИЦІЯ Вирішальний матч року збірної України з футболу зібрав десятки тисяч вболівальників з усієї країни на НСК «Олімпійській». На запрошення і за підтримки Прем’єр-міністра Опозиційного уряду Бориса Колеснікова матч змогли відвідати 100 кращих студентів Чернігівського кооперативного коледжу.Минулого тижня Борис Вікторович запросив студентів та викладачів на матч Україна - Хорватія. І вже 9 жовтня два автобуси вболівальників Чернігова вирушили на підтримку Збірної.

І хоча наші футболісти поступилась Хорватам з рахунком 0:2, загальний настрій це не зіпсувало. Чернігівські вболівальники подякували і Українській Збірній, і Борису Колеснікову за ті емоції і позитивний настрій, який отримали під час перегляду гри.

Богдан, студент: «Дякую, Борису Колеснікову за надану для нас можливість відвідати важливий для України матч, адже підтримка гравцям нашої збірної була необхідна. Хоч и результат не на нашу користь, гра захоплювала всіх українських вболівальників».

Катерина, студентка: «Гравці боролися за перемогу до останньої хвилини матчу. Студенти Чернігівського кооперативного коледжу вдячні збірній, головному тренеру за віддачу і оборону на футбольному полі. Нашій Збірній бажаю успіхів і сподіваюсь, що головний тренер врахує помилки і на відборі до чемпіонату Європи наша головна команда покаже кращий результат».

Ігор Миколайович, викладач: «Хочу висловити подяку Борису Колеснікову від всього колективу Чернігівського кооперативного коледжу. Такі заходи необхідно організовувати для студентів, адже проводити свій вільний час з користю необхідно кожному. Після матчу, не дивлячись на результат гри, студенти залишились у піднесеному настрої та переповнені позитивними емоціями».Шефство Бориса Колеснікова над Чернігівським кооперативним коледжем надасть останньому новий поштовх для розвитку своєї навчальної, наукової та матеріальної баз. В свою чергу студенти пообіцяли зробити все від себе залежне, щоб стати кращими в тих галузях, освіту в яких здобувають в цьому навчальному закладі.

Gorod.cn.ua


Теги: Борис Колесніков, футблол, збірна України з футболу, кооперативний коледж

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект