Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » За підтримки Бориса Колеснікова 100 кращих студентів Кооперативного коледжу відвідали матч Україна – ХорватіяЗа підтримки Бориса Колеснікова 100 кращих студентів Кооперативного коледжу відвідали матч Україна – Хорватія

ПОЗИЦІЯ Вирішальний матч року збірної України з футболу зібрав десятки тисяч вболівальників з усієї країни на НСК «Олімпійській». На запрошення і за підтримки Прем’єр-міністра Опозиційного уряду Бориса Колеснікова матч змогли відвідати 100 кращих студентів Чернігівського кооперативного коледжу.Минулого тижня Борис Вікторович запросив студентів та викладачів на матч Україна - Хорватія. І вже 9 жовтня два автобуси вболівальників Чернігова вирушили на підтримку Збірної.

І хоча наші футболісти поступилась Хорватам з рахунком 0:2, загальний настрій це не зіпсувало. Чернігівські вболівальники подякували і Українській Збірній, і Борису Колеснікову за ті емоції і позитивний настрій, який отримали під час перегляду гри.

Богдан, студент: «Дякую, Борису Колеснікову за надану для нас можливість відвідати важливий для України матч, адже підтримка гравцям нашої збірної була необхідна. Хоч и результат не на нашу користь, гра захоплювала всіх українських вболівальників».

Катерина, студентка: «Гравці боролися за перемогу до останньої хвилини матчу. Студенти Чернігівського кооперативного коледжу вдячні збірній, головному тренеру за віддачу і оборону на футбольному полі. Нашій Збірній бажаю успіхів і сподіваюсь, що головний тренер врахує помилки і на відборі до чемпіонату Європи наша головна команда покаже кращий результат».

Ігор Миколайович, викладач: «Хочу висловити подяку Борису Колеснікову від всього колективу Чернігівського кооперативного коледжу. Такі заходи необхідно організовувати для студентів, адже проводити свій вільний час з користю необхідно кожному. Після матчу, не дивлячись на результат гри, студенти залишились у піднесеному настрої та переповнені позитивними емоціями».Шефство Бориса Колеснікова над Чернігівським кооперативним коледжем надасть останньому новий поштовх для розвитку своєї навчальної, наукової та матеріальної баз. В свою чергу студенти пообіцяли зробити все від себе залежне, щоб стати кращими в тих галузях, освіту в яких здобувають в цьому навчальному закладі.

Gorod.cn.ua


Теги: Борис Колесніков, футблол, збірна України з футболу, кооперативний коледж

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект