moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафУ Великій Загорівці будують храм

У селі Велика Загорівка Борзнянського району відновили будівництво нової Свято-Покровської церкви. Хоча тут діє православний храм, який розміщується в звичайному житловому будинку, та люди хочуть, щоб у їхньому селі була справжня церква.

Будівництво цієї церкви розпочалося ще у 1990-х роках. Саме тоді був закладений фундамент і зроблений цоколь. Та через брак коштів далі діло не пішло. І тільки на початку цього року громада вирішила відновити будівництво. Гроші на це збирали, як кажуть, з миру по нитці.

«У селі діє Свято-Покровська церква, але це звичайний житловий будинок, перероблений під церкву, – розповідає сільський голова Сергій Кравченко. – Та ми вирішили добудувати церкву, фундамент якої був закладений більше десяти років тому. Гроші збирали усюди. Трохи з місцевого бюджету виділили, трохи люди назбирали, трохи дали місцеві сільгосппідприємства, які орендують землі на території громади. Церква буде дерев’яна, а потім утеплимо пінопластом. Будівельні роботи виконує бригада з району, яка вже споруджувала церкву у сусідніх Петрівцях. Все, що можемо, робимо разом з жителями села своїми силами. Плануємо вже наступного року прийняти прихожан у новобудові».

Марія Пучинець, "Чернігівщина" №40 (649) від 5 жовтня 2017

Теги: с.Велика Загорівка, Борзнянський район, Свято-Покровська церква, Марія Пучинець, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект