moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Губернатор Чернігівщини стане аграрним міністром?Губернатор Чернігівщини стане аграрним міністром?

Під таким заголовком 29 вересня інтернет-видання AgroPortal.ua розмістило текст:

«Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч найближчим часом може обійняти посаду міністра аграрної політики та продовольства України».

Про це AgroPortal.ua повідомили джерело у Верховній Раді України, а також кілька учасників ринку.Зокрема, йдеться про те, що кандидатуру чернігівського-губернатора лобіює Блок Петра Порошенка.

У телефонній розмові з кореспондентом AgroPortal.ua Валерій Куліч не підтвердив цю інформацію, зазначивши, що йому ніхто нічого не пропонував.

«Така пропозиція мені не надходила, а говорити можуть багато про що», — констатував він.

Далі у тексті AgroPortal.ua: «Для довідки: Валерій Куліч народився в Чернігівській області. Протягом всієї своєї кар’єри активно займався бізнесом. У 1993 році став віце-президентом страхової компанії «Лев». З 1995 до 1999 року був начальником відділу ЗАТ «Страхове товариство «Гарантія». З 1999 до 2002 року був директором департаменту агропромислового ЗАТ «Агроенергопостач».

Після цього він протягом 12 років був гендиректором TOB «Форсаж». У 2010 році Куліч став депутатом Чернігівської облради. На парламентських виборах 2014 року Валерій Куліч балотувався у мажоритарному окрузі №205 від Блоку Петра Порошенка і переміг, отримавши 27,98 відсотка голосів. З 31 березня 2015 року Валерій Куліч є губернатором Чернігівської області».

Про ймовірне призначення повідомило також інтернет-видання «Сіверщина».

Чутка про неймовірний кар’єрний злет 44-річного Валерія Куліча вперше з’явилася в області у вересні (див. «Вісник» за 14 вересня, «Представлення, якого не було»). Чому б і ні? «Еней був парубок моторний. І хлопець хоч куди козак», як писав батько української літератури Котляревський.

Принаймні, Куліч знає, як влаштоване і працює потужне сільгосппідприємство. На паї людям платить добре. У лісах на селян не полює, собаками не травить. Не матюкається на колегіях ОДА та у ВР. Також не чутно, щоб з кимось побився або дуже напився. Не водиться за ним подібних звичок.

Може, тому і не буде йому доступу на печерські пагорби? Є ряд експертів, які вперто твердять: «Хтось запустив фейк. Куліч не збирається до Києва». «Я його питав, він каже: «То брехня».

Якщо хтось насправді так хоче прибрати Куліча з посади, що ладен заплатити за його перехід у міністри (жарт), хто очолить Чернігівську область? Якщо БПП і «Народний фронт» домовляться про спільну кандидатуру, це може бути 49-річний Сергій Сергієнко, заступник голови ОДА. Якщо Радикальна партія схоче тут керувати, кажуть, призначити можуть... 54-річного Василя Амельченка, нардепа. 6 ще нардеп Валерій Давиденко, небайдужий до Чернігівщини, і в нього чимало кваліфікованих помічників, які теж могли б, могли б, якби... Але це гадання на кавовій гущі.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №40 (1639), 5 жовтня 2017 року

Теги: Валерій Куліч, губернатор, губернатор Чернігівщини, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект