Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Губернатор Чернігівщини стане аграрним міністром?Губернатор Чернігівщини стане аграрним міністром?

Під таким заголовком 29 вересня інтернет-видання AgroPortal.ua розмістило текст:

«Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч найближчим часом може обійняти посаду міністра аграрної політики та продовольства України».

Про це AgroPortal.ua повідомили джерело у Верховній Раді України, а також кілька учасників ринку.Зокрема, йдеться про те, що кандидатуру чернігівського-губернатора лобіює Блок Петра Порошенка.

У телефонній розмові з кореспондентом AgroPortal.ua Валерій Куліч не підтвердив цю інформацію, зазначивши, що йому ніхто нічого не пропонував.

«Така пропозиція мені не надходила, а говорити можуть багато про що», — констатував він.

Далі у тексті AgroPortal.ua: «Для довідки: Валерій Куліч народився в Чернігівській області. Протягом всієї своєї кар’єри активно займався бізнесом. У 1993 році став віце-президентом страхової компанії «Лев». З 1995 до 1999 року був начальником відділу ЗАТ «Страхове товариство «Гарантія». З 1999 до 2002 року був директором департаменту агропромислового ЗАТ «Агроенергопостач».

Після цього він протягом 12 років був гендиректором TOB «Форсаж». У 2010 році Куліч став депутатом Чернігівської облради. На парламентських виборах 2014 року Валерій Куліч балотувався у мажоритарному окрузі №205 від Блоку Петра Порошенка і переміг, отримавши 27,98 відсотка голосів. З 31 березня 2015 року Валерій Куліч є губернатором Чернігівської області».

Про ймовірне призначення повідомило також інтернет-видання «Сіверщина».

Чутка про неймовірний кар’єрний злет 44-річного Валерія Куліча вперше з’явилася в області у вересні (див. «Вісник» за 14 вересня, «Представлення, якого не було»). Чому б і ні? «Еней був парубок моторний. І хлопець хоч куди козак», як писав батько української літератури Котляревський.

Принаймні, Куліч знає, як влаштоване і працює потужне сільгосппідприємство. На паї людям платить добре. У лісах на селян не полює, собаками не травить. Не матюкається на колегіях ОДА та у ВР. Також не чутно, щоб з кимось побився або дуже напився. Не водиться за ним подібних звичок.

Може, тому і не буде йому доступу на печерські пагорби? Є ряд експертів, які вперто твердять: «Хтось запустив фейк. Куліч не збирається до Києва». «Я його питав, він каже: «То брехня».

Якщо хтось насправді так хоче прибрати Куліча з посади, що ладен заплатити за його перехід у міністри (жарт), хто очолить Чернігівську область? Якщо БПП і «Народний фронт» домовляться про спільну кандидатуру, це може бути 49-річний Сергій Сергієнко, заступник голови ОДА. Якщо Радикальна партія схоче тут керувати, кажуть, призначити можуть... 54-річного Василя Амельченка, нардепа. 6 ще нардеп Валерій Давиденко, небайдужий до Чернігівщини, і в нього чимало кваліфікованих помічників, які теж могли б, могли б, якби... Але це гадання на кавовій гущі.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №40 (1639), 5 жовтня 2017 року

Теги: Валерій Куліч, губернатор, губернатор Чернігівщини, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект