moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Колоду розпиляли за рекордний часКолоду розпиляли за рекордний час

Змагання лісівників за програмою XV міжнародної спартакіади «Слов’янське братерство», що відбулися у Чернігові минулої п’ятниці, запам’яталися учасникам і гостям своєю непередбачено запальною інтригою.Пристрасті розгорнулися на футбольному майданчику, де зустрілися збірні Чернігівської та Гомельської областей. Гості з перших хвилин захопили ініціативу і повели в рахунку 3:0. Здавалося, вже можна святкувати перемогу, але чернігівці зробили майже неможливе - у другому таймі зрівняли рахунок, а далі вийшли вперед - 7:5. Особливо відзначився Сергій Прима-ченко з Добрянського лісгоспу, який забив три голи.

На волейбольному майданчику та за шахівницями переконливу «вікторію» також святкували сіверські лісівники... Але в інших видах програми спартакіади - гирьовому спорті, настільному тенісі, кульовій стрільбі, киданні сокири в ціль - золоті медалі та кубки здобули гомельці. Особливо багато емоцій викликав притаманний лише лісівникам вид спорту - розпилювання колоди. І тут найшвидшими були гомельці, які і в комплексному заліку здобули першість, а чернігівці фінішували другими.

На завершення масштабного спортивного дійства два найдосвід-ченіші, добре знані професіонали, заслужені лісівники України - директори Добрянського та Новгород-Сіверсько-го лісгоспів Іван Горохівський і Микола Засько продемонстрували молодим спортсменам-колегам «ветеранський клас»: під дружні заохочувальні оплески присутніх розпиляли дворучкою колоду півметрової товщини за рекордний час - одну хвилину й три секунди! Як вигукнув Іван Горохівський: «60 років - це не межа для встановлення рекордів!»Приємно, що для учасників старти міжнародної спартакіади стали не тільки пам’ятною віхою дружніх братерських стосунків, але й чудовим подарунком до Дня працівників лісу, який відзначатимуть в Україні 17 вересня.

Сергій Гайдук, "Деснянка" №37 (670) від 14 вересня 2017

Теги: Міжнародна спартакіада лісівників, «Слов’янське братерство», Сергій Гайдук, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект