Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Колоду розпиляли за рекордний час

Колоду розпиляли за рекордний час

Змагання лісівників за програмою XV міжнародної спартакіади «Слов’янське братерство», що відбулися у Чернігові минулої п’ятниці, запам’яталися учасникам і гостям своєю непередбачено запальною інтригою.

Пристрасті розгорнулися на футбольному майданчику, де зустрілися збірні Чернігівської та Гомельської областей. Гості з перших хвилин захопили ініціативу і повели в рахунку 3:0. Здавалося, вже можна святкувати перемогу, але чернігівці зробили майже неможливе - у другому таймі зрівняли рахунок, а далі вийшли вперед - 7:5. Особливо відзначився Сергій Прима-ченко з Добрянського лісгоспу, який забив три голи.

На волейбольному майданчику та за шахівницями переконливу «вікторію» також святкували сіверські лісівники... Але в інших видах програми спартакіади - гирьовому спорті, настільному тенісі, кульовій стрільбі, киданні сокири в ціль - золоті медалі та кубки здобули гомельці. Особливо багато емоцій викликав притаманний лише лісівникам вид спорту - розпилювання колоди. І тут найшвидшими були гомельці, які і в комплексному заліку здобули першість, а чернігівці фінішували другими.

На завершення масштабного спортивного дійства два найдосвід-ченіші, добре знані професіонали, заслужені лісівники України - директори Добрянського та Новгород-Сіверсько-го лісгоспів Іван Горохівський і Микола Засько продемонстрували молодим спортсменам-колегам «ветеранський клас»: під дружні заохочувальні оплески присутніх розпиляли дворучкою колоду півметрової товщини за рекордний час - одну хвилину й три секунди! Як вигукнув Іван Горохівський: «60 років - це не межа для встановлення рекордів!»

Приємно, що для учасників старти міжнародної спартакіади стали не тільки пам’ятною віхою дружніх братерських стосунків, але й чудовим подарунком до Дня працівників лісу, який відзначатимуть в Україні 17 вересня.

Сергій Гайдук, "Деснянка" №37 (670) від 14 вересня 2017

Теги: Міжнародна спартакіада лісівників, «Слов’янське братерство», Сергій Гайдук, "Деснянка"