Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Увага! Військові навчання! Всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збитіУвага! Військові навчання! Всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті

Сьогодні, 12 вересня, по всій території України розпочалися командно-штабні навчання «Непохитна стійкість 2017». Зокрема, й на території Чернігівської області.Генеральний штаб ЗС України нагадує про відповідальність за ведення фото та відео зйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроб проникнення на їх територію. Також інформуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії.

Медіа-центр МО України (м.Чернігів)

Теги: військові навчання, безпілотник

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект