moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф«Октоберфест» під боком

АКТУАЛЬНО У Чернігові пройде найвідоміший фестиваль пива

Найдешевший квиток до Мюнхена і назад: літаком - 12 000 гривень, автобусом - 3000 гривень. До чернігівського «Октоберфесту» – від 3 гривень (тролейбусом), 4.50 гривень (маршруткою) або близько 50 гривень (на таксі). А якщо немає різниці – навіщо платити більше?З 2015 року всесвітньо відомий фестиваль «Октоберфест» охопив і Чернігів. «Філію» свята організувала пивоварна компанія Bierwelle. Кожен, звичайно, чув про один з найграндіозніших фестивалів у світі. Але якщо раніше, щоб стати його учасником, доводилося їхати до Баварії, то тепер Баварія сама приїхала до вас – з 15 по 17 вересня на території Buddka Bar пройде наш, чернігівський, «Октоберфест». Що ж там буде?

Спробуй «Отктоберфест» на смак

І це не метафора. Пивовари Bierwelle запустили процес ще в кінці літа. Якраз до 15 вересня пиву під назвою «Октоберфест» виповниться відведений 21 день. Саме час дегустувати. На потім не відкладайте, адже партія спеціального фестивального пива – лімітована. Всього лише 2 тонни. Практично, на один ковток .
Закуски теж не прості – спеціальне меню вже практично готове.

Відривайся під фестивальну музику

Три дні – три спеціально запрошених колективи. Все справедливо. Дві кавер-групи - Addams family і «Совершенно секретно», а також джазовий колектив Jam Bubble Band. Живий звук. Навряд чи можна придумати більш підходящий аперитив.Розважайся і не турбуйся
Всі сюрпризи організатори фестивалю не розкривають, але гарантують: буде драйвово. Конкурси з призами та подарунками (головний – смажене на рожні порося!). Фотозони з можливістю відразу отримати знімок. Аквагрим для дорослих! Не очікували?
А щоб від свята нічого не відволікало – для дітей, яких немає з ким залишити вдома – на окремому майданчику буде працювати аніматор. І діточок там чекає не менш насичена і цікава програма з безкоштовною солодкою ватою, повітряними кулями, активними іграми та конкурсами.

Запам'ятовуй:

Місце – Buddka Bar (вул. Володимира Дрозда, 1)
Дата – 15, 16 і 17 вересня
Час – з 18.00
Очікування – понад 4 тисячі задоволених гостей за три дні. Приєднуйтесь!

Довідки та бронювання столиків – за телефоном (093) 25-25-570

Gorod.cn.ua

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект