«Октоберфест» під боком

АКТУАЛЬНО У Чернігові пройде найвідоміший фестиваль пива

Найдешевший квиток до Мюнхена і назад: літаком - 12 000 гривень, автобусом - 3000 гривень. До чернігівського «Октоберфесту» – від 3 гривень (тролейбусом), 4.50 гривень (маршруткою) або близько 50 гривень (на таксі). А якщо немає різниці – навіщо платити більше?З 2015 року всесвітньо відомий фестиваль «Октоберфест» охопив і Чернігів. «Філію» свята організувала пивоварна компанія Bierwelle. Кожен, звичайно, чув про один з найграндіозніших фестивалів у світі. Але якщо раніше, щоб стати його учасником, доводилося їхати до Баварії, то тепер Баварія сама приїхала до вас – з 15 по 17 вересня на території Buddka Bar пройде наш, чернігівський, «Октоберфест». Що ж там буде?

Спробуй «Отктоберфест» на смак

І це не метафора. Пивовари Bierwelle запустили процес ще в кінці літа. Якраз до 15 вересня пиву під назвою «Октоберфест» виповниться відведений 21 день. Саме час дегустувати. На потім не відкладайте, адже партія спеціального фестивального пива – лімітована. Всього лише 2 тонни. Практично, на один ковток .
Закуски теж не прості – спеціальне меню вже практично готове.

Відривайся під фестивальну музику

Три дні – три спеціально запрошених колективи. Все справедливо. Дві кавер-групи - Addams family і «Совершенно секретно», а також джазовий колектив Jam Bubble Band. Живий звук. Навряд чи можна придумати більш підходящий аперитив.Розважайся і не турбуйся
Всі сюрпризи організатори фестивалю не розкривають, але гарантують: буде драйвово. Конкурси з призами та подарунками (головний – смажене на рожні порося!). Фотозони з можливістю відразу отримати знімок. Аквагрим для дорослих! Не очікували?
А щоб від свята нічого не відволікало – для дітей, яких немає з ким залишити вдома – на окремому майданчику буде працювати аніматор. І діточок там чекає не менш насичена і цікава програма з безкоштовною солодкою ватою, повітряними кулями, активними іграми та конкурсами.

Запам'ятовуй:

Місце – Buddka Bar (вул. Володимира Дрозда, 1)
Дата – 15, 16 і 17 вересня
Час – з 18.00
Очікування – понад 4 тисячі задоволених гостей за три дні. Приєднуйтесь!

Довідки та бронювання столиків – за телефоном (093) 25-25-570

Gorod.cn.ua

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект