moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Народила на кладовищі, покинула і отримала за це лише три роки умовноНародила на кладовищі, покинула і отримала за це лише три роки умовно

Прилуцький міськрайонний суд оголосив вирок 28-річній Валентині Щипці — три роки умовно. Суддя Володимир Бездідько пожалів дітей, вирішив, що їм трьом з мамою буде краще.

Дивіться також: Роды на кладбище (видео)Валентина Щипка торік 31 серпня заїхала у село Дубовий Гай Прилуцького району. Пішла на старе кладовище, народила там дівчинку і покинула голісіньку. Дитя знайшли, відправили до лікарні. Горе-матір поліція знайшла. Виявилося, що в неї вже є двоє хлопчиків. За Улянкою Дубогаївською, так назвали знайду, вистроїлася черга бажаючих удочерити. Служби були раді віддати маля в сім’ю. Та мати, певно, злякалася тюрми. (Даруйте, але мені мало віриться, що одумалася. — Авт.). І захотіла повернути дитину. Чим і зайнялася. Та це не врятувало її від суду. І ось рішення.

Прилуцька місцева прокуратура оскаржила вирок, вважаючи його м’яким. Апеляційний суд справу ще не розглядав.

Тим часом у суді ще одна справа — про позбавлення Валентини прав на дівчинку.

— Ця Валентина подала документи, зробила аналіз ДНК, і їй за рішенням суду повернули дитину, — говорить Лариса Терентій, керівник служби у справах дітей Прилуцької держадміністрації. — Вона дала дівчинці своє прізвище, ім’я. Чоловік Валентини ще 1 квітня надав суду довідку, що він перебуває в АТО. Судові засідання вже чотири рази переносилися з різних причин. Наступне засідання призначене на 1 жовтня. Та яким буде рішення, важко спрогнозувати. Чоловік ДНК не здавав, ніхто не встановлював, чи є він біологічним батьком дівчинки.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: Валентина Щипка, вирок, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект