Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Народила на кладовищі, покинула і отримала за це лише три роки умовноНародила на кладовищі, покинула і отримала за це лише три роки умовно

Прилуцький міськрайонний суд оголосив вирок 28-річній Валентині Щипці — три роки умовно. Суддя Володимир Бездідько пожалів дітей, вирішив, що їм трьом з мамою буде краще.

Дивіться також: Роды на кладбище (видео)Валентина Щипка торік 31 серпня заїхала у село Дубовий Гай Прилуцького району. Пішла на старе кладовище, народила там дівчинку і покинула голісіньку. Дитя знайшли, відправили до лікарні. Горе-матір поліція знайшла. Виявилося, що в неї вже є двоє хлопчиків. За Улянкою Дубогаївською, так назвали знайду, вистроїлася черга бажаючих удочерити. Служби були раді віддати маля в сім’ю. Та мати, певно, злякалася тюрми. (Даруйте, але мені мало віриться, що одумалася. — Авт.). І захотіла повернути дитину. Чим і зайнялася. Та це не врятувало її від суду. І ось рішення.

Прилуцька місцева прокуратура оскаржила вирок, вважаючи його м’яким. Апеляційний суд справу ще не розглядав.

Тим часом у суді ще одна справа — про позбавлення Валентини прав на дівчинку.

— Ця Валентина подала документи, зробила аналіз ДНК, і їй за рішенням суду повернули дитину, — говорить Лариса Терентій, керівник служби у справах дітей Прилуцької держадміністрації. — Вона дала дівчинці своє прізвище, ім’я. Чоловік Валентини ще 1 квітня надав суду довідку, що він перебуває в АТО. Судові засідання вже чотири рази переносилися з різних причин. Наступне засідання призначене на 1 жовтня. Та яким буде рішення, важко спрогнозувати. Чоловік ДНК не здавав, ніхто не встановлював, чи є він біологічним батьком дівчинки.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: Валентина Щипка, вирок, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект