moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафЗастрелили 45 диких кабанів

Чернігівщина посідає перші місця по африканській чумі свиней. «Я не можу зрозуміти, чому лісове господарство звітує про те, що ми відстрілюємо кабанів, а чума є», — зауважив на нараді перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич (тепер вже колишній).Лісники і ветеринари відповідають — винна кукурудза. І мало вбивають вепрів. Офіційно держлісгоспи не впливають на роботу мисливських господарств і не можуть їх перевіряти.

— Не так просто знайти кабана на території 10 тисяч гектарів. Адже свині не лише ховаються в кукурудзі, яка, буває, стоїть до весни, для них не існує державних кордонів, — зауважує Микола Пиріг, головний мисливствознавець області.

— На Чернігівщині фактично найменша кількість поголів’я диких кабанів — 555. Найменше їх цього року відстріляно — 45. Ще 8 загиблих, — сказав Сергій Чаплієв, в. о. начальника головного управління Держспоживслужби в області. — Є лісові господарства і користувачі мисливських угідь, де протягом кількох років не проведено жодної депопуляції (не вбивали кабанів). Свині не винні. Хоча саме вони переносять чуму. У липні у селі Омбиш Борзнянського району через цю заразу умертвили 24 свині, спалили і закопали на глибині 2 метри. Хтось заніс чуму з лісу. Поряд приватне мисливське господарство.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: дикі кабани, африканська чума, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект