МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
МагрАвтоЗастрелили 45 диких кабанів

Чернігівщина посідає перші місця по африканській чумі свиней. «Я не можу зрозуміти, чому лісове господарство звітує про те, що ми відстрілюємо кабанів, а чума є», — зауважив на нараді перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич (тепер вже колишній).Лісники і ветеринари відповідають — винна кукурудза. І мало вбивають вепрів. Офіційно держлісгоспи не впливають на роботу мисливських господарств і не можуть їх перевіряти.

— Не так просто знайти кабана на території 10 тисяч гектарів. Адже свині не лише ховаються в кукурудзі, яка, буває, стоїть до весни, для них не існує державних кордонів, — зауважує Микола Пиріг, головний мисливствознавець області.

— На Чернігівщині фактично найменша кількість поголів’я диких кабанів — 555. Найменше їх цього року відстріляно — 45. Ще 8 загиблих, — сказав Сергій Чаплієв, в. о. начальника головного управління Держспоживслужби в області. — Є лісові господарства і користувачі мисливських угідь, де протягом кількох років не проведено жодної депопуляції (не вбивали кабанів). Свині не винні. Хоча саме вони переносять чуму. У липні у селі Омбиш Борзнянського району через цю заразу умертвили 24 свині, спалили і закопали на глибині 2 метри. Хтось заніс чуму з лісу. Поряд приватне мисливське господарство.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: дикі кабани, африканська чума, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект