moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Вони пограються, що дорогу перекриємо»«Вони пограються, що дорогу перекриємо»

17 вересня буде чотири місяці, як у Куликівському районному суді жодного судді. Раніше їх було троє: Олексій Морозов помер у 2015. Голова Олександр Войтех восени 2016 пішов у відставку. 17 травня звільнилася Світлана Іванець, закінчився п’ятирічний термін. Продовжити кар’єру судді не захотіла. 11 співробітників суду щодня ходять на роботу, отримують зарплату, а судити нікому.У поліції теж проблеми. Якщо раніше санкцію суду на арешт чи обшук можна було отримати на місці за день, тепер з переадресацією процес тягнеться кілька днів. Протоколи про адміністративні правопорушення переправляють в Апеляційний суд, він їх розглядає. Також визначає, в якому районі розглядати куликівські кримінальні справи. А от з цивільними справами повний капець. Законом такої процедури не прописано. І тепер ні спадок отримати, ні розлучення, ні земельні питання вирішити. Все зависло у повітрі.

За чотири місяці назбиралося 124 нерозглянуті справи і щодня їх додається.

— Вони дограються, що дорогу перекриємо з Ніжина на Куликівку. Отоді побачать. Ще двох дурочок таких, як сама, знайду, ляжемо і лежатимемо, доки суддю не пришлють. Це ж беспредел, — гнівається 69-річна Ганна Дайнеко з села Вересоч Куликівського району. — Батько помер торік восени. Я документи на спадщину ще весною подала. П’ять місяців минуло і глухо. Я інвалід другої групи, два інсульти перенесла. Чи ж мені треба ті хвилювання? Я собі планувала: хату оформлю, увійду у спадщину, материн і батьків паї. Це я по 10 тисяч гривень отримаю. Гроші мені треба, бо я люблю гроші і харчі хороші, і заживу. А судді немає. Ще два місяці назад обіцяли, що пришлють тимчасового. І де він?

«Януковичкою» мене обзивають. А за що? За правду?

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: суддя, Куликівський район, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект