Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Вони пограються, що дорогу перекриємо»«Вони пограються, що дорогу перекриємо»

17 вересня буде чотири місяці, як у Куликівському районному суді жодного судді. Раніше їх було троє: Олексій Морозов помер у 2015. Голова Олександр Войтех восени 2016 пішов у відставку. 17 травня звільнилася Світлана Іванець, закінчився п’ятирічний термін. Продовжити кар’єру судді не захотіла. 11 співробітників суду щодня ходять на роботу, отримують зарплату, а судити нікому.У поліції теж проблеми. Якщо раніше санкцію суду на арешт чи обшук можна було отримати на місці за день, тепер з переадресацією процес тягнеться кілька днів. Протоколи про адміністративні правопорушення переправляють в Апеляційний суд, він їх розглядає. Також визначає, в якому районі розглядати куликівські кримінальні справи. А от з цивільними справами повний капець. Законом такої процедури не прописано. І тепер ні спадок отримати, ні розлучення, ні земельні питання вирішити. Все зависло у повітрі.

За чотири місяці назбиралося 124 нерозглянуті справи і щодня їх додається.

— Вони дограються, що дорогу перекриємо з Ніжина на Куликівку. Отоді побачать. Ще двох дурочок таких, як сама, знайду, ляжемо і лежатимемо, доки суддю не пришлють. Це ж беспредел, — гнівається 69-річна Ганна Дайнеко з села Вересоч Куликівського району. — Батько помер торік восени. Я документи на спадщину ще весною подала. П’ять місяців минуло і глухо. Я інвалід другої групи, два інсульти перенесла. Чи ж мені треба ті хвилювання? Я собі планувала: хату оформлю, увійду у спадщину, материн і батьків паї. Це я по 10 тисяч гривень отримаю. Гроші мені треба, бо я люблю гроші і харчі хороші, і заживу. А судді немає. Ще два місяці назад обіцяли, що пришлють тимчасового. І де він?

«Януковичкою» мене обзивають. А за що? За правду?

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: суддя, Куликівський район, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект