А який серіал ваш улюблений?

Як ми раніше жили без серіалів? Страшно подумати. Серіал і заспокоїть, і розважить, і життю навчить. Ось тільки картоплю докопаємо. Правда, час від часу виникає думка: щоб такого нового подивитися? Отож і запитаннячко, підходяще для початку осені та довгих вечорів: який серіал ваш улюблений?Городи, сіно, робота, діти. Коли ті серіали глядіти?

Наталя Середа, касир сільради, Вересоч, Куликівський район:

— Городи, сіно, робота, хазяйство, діти — коли ті серіали глядіти? У нас 60 соток землі. Життя минає у повзанні на тих городах. Троє прийомних дітей. Богдану —13 років, Ірі —12, Наді —11. Дітьми займатися треба. Ми їх взяли зовсім малюсінькими. Найменшій рік і 9 місяців було. Їх вилучили у матері. Взимку трохи більше часу з’являється, та я серіалів не дивлюся. Люблю програми «МайстерШеф», «Зважені та щасливі» і т. д. І то — очі не в екран, а на вишивку. Я люблю вишивати бісером. Отож більше слухаю, що відбувається на шоу, ніж дивлюся.

«Турецькі страсті нам не зрозуміти»

Юлія Муленко, у декретній відпустці, працює начальником дільниці в київському «Макдональдсі», Кулишівка, Варвинський район:

— Найбільше запам’ятала серіал «Дві долі». Тоді ще з мамою жила. Дивилися разом. Як завжди, про кохання. Дві жінки любили одного чоловіка. Із закордонних подобається комедійний «Друзі». Найбільше люблю про медицину, наприклад, «Доктор Хаус» і наш «Жіночий лікар». Хоча сама з медициною не пов’язана. У серіалах для мене головне — побільше позитиву і менше крові та насилля. А от сучасні турецькі взагалі дивитися не можу. Їх страсті нам не зрозуміти. Серіал для мене зазвичай іде фоном: і дивлюсь, і хатніми справами займаюсь.

«Роксолана»

Ірина Вольська-Баскевич, голова районної організації ветеранів, Ріпки:

— «Роксолана». Які слова султан говорив Роксолані, як гарно називав її. Наші жінки скучили за шляхетним ставленням. Серіал захоплює усім: і подіями, і переживаннями, і образами. Роксолана, хоч і українка, жорстоко вчиняла, щоб ствердити своє «я». Сильна, розумна. Я б не змогла так. Навіть зіграти. «Роксолана» подобається як історичний фільм. Дивишся, відволікаєшся, відпочиваєш. Подобаються телепрограми «Стосується кожного» та «Жіночий лікар». Власне, їх теж можна вважати серіалами.

Люблю дивитися про космос

Віталій Ралко, директор Бобровицької школи №1:

— Тільки про любов! Жартую, серіали-мелодрами взагалі не дивлюся. Вони так довго тягнуться, що не вистачає терпіння. А от документальні, науково-пізнавальні — люблю. Зараз дивлюся «Всесвіт», йде на каналах «Nature» та «Мега». Там про планети, як розвивалася наша Земля, історія Всесвіту, що було в минулому, що буде в майбутньому. Я вчитель хімії за освітою, мені це близько.

А мати дивиться серіали на телеканалі «Україна». Їх там багато. Улюблений серіал семирічного внука Вані — мультсеріал «Черепашки Ніндзя».

Я раніше теж дивився, на чоловічу тематику: «Ментівські війни», «Комбат». І, звичайно, найперший і найкращий — «Місце зустрічі змінити не можна».

«Дві долі»

Ольга Колонтай, секретар Талалаївської сільради Ніжинського району:

— Подобається кіно, у якому життя як воно є. І робота, і любов, і сім’я, і зрада, і вірність. Подобається серіал «Дві долі». Дивилася його неодноразово. Але жодного разу не переглянула усі серії. Якби була акторкою, грала б вольових героїнь. Подобаються жінки з характером.

Тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: серіал, опитування, «Вісник Ч»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект