moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Кращі танкісти України розіграли між собою 200 тисяч призовихКращі танкісти України розіграли між собою 200 тисяч призових

В суботу 9 вересня на полігоні біля с Гончарівське визначили переможців військових змагань на кращий танковий взвод Збройних сил України. Це був фінал, в якому бролися між собою преможці змагань відповідно в сухопутних, військово-морських та десантних військах. Нагороди переможцям вручав начальник Генерального штабу і головнокомандуючий Збройних сил України Віктор Муженко


 
Очікувано переможцями стали “сухопутні” танкісти — танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади. До речі, ці хлопці перемагали в Україні минулого року і в травні приймали участь у змаганнях країн НАТО «Strong Europe Tank Challenge 2017», де стали п'ятими. Друге місце зайняли “чорні берети”, танкісти 25-ї повітряно-десантної бригади. Третє місце посів танковий взвод 36-ї бригади морської піхоти, який трохи погіршив свій минулорічний результат — тоді “моряки” були другими. 
 
Більшість бойових машин, що брала участь у змаганнях — модернізовані, але вже досить старі Т-64, десантники змагались на новіших танках Т-80. На тих самих Т-64 наші хлопці брали участь і в змаганнях країн НАТО. За словами танкістів Т-80 потужніший, швидший, а от гармати і управління у них майже ідентичні, тож головну роль відіграє, все ж таки, майстерність екіпажу, що і довели танкісти 14-ї бригади.


 
Коментуючи участь участь у змаганнях, хлопці розповіли, що конкурси, які проводилися, розроблялися на досвіді участі у боях на Сході України під час проведення АТО. З того часу багато що змінилося. “Якщо раніше у взводі було три танки, ми просто їздили і стріляли, то тепер у нас взвод з 4-х машин і під час руху ми намагаємося прикривати один одного” - поділилися досвідом танкісти. 
 
Переможці отримали винагороду 100 тисяч гривень, танкісти, які зайняли друге місце — 60 тисяч і бронзові призери — 40 тисяч. Голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч додатково нагородив кращий танковий взвод 20 тисячами гривень і пообіцяв, що наступного року продублює призовий фонд Збройних сил.

Gorod.cn.ua
 

Теги: Танки, Муженко, змагання, Куліч, Гончарівське

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект