Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Кращі танкісти України розіграли між собою 200 тисяч призовихКращі танкісти України розіграли між собою 200 тисяч призових

В суботу 9 вересня на полігоні біля с Гончарівське визначили переможців військових змагань на кращий танковий взвод Збройних сил України. Це був фінал, в якому бролися між собою преможці змагань відповідно в сухопутних, військово-морських та десантних військах. Нагороди переможцям вручав начальник Генерального штабу і головнокомандуючий Збройних сил України Віктор Муженко


 
Очікувано переможцями стали “сухопутні” танкісти — танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади. До речі, ці хлопці перемагали в Україні минулого року і в травні приймали участь у змаганнях країн НАТО «Strong Europe Tank Challenge 2017», де стали п'ятими. Друге місце зайняли “чорні берети”, танкісти 25-ї повітряно-десантної бригади. Третє місце посів танковий взвод 36-ї бригади морської піхоти, який трохи погіршив свій минулорічний результат — тоді “моряки” були другими. 
 
Більшість бойових машин, що брала участь у змаганнях — модернізовані, але вже досить старі Т-64, десантники змагались на новіших танках Т-80. На тих самих Т-64 наші хлопці брали участь і в змаганнях країн НАТО. За словами танкістів Т-80 потужніший, швидший, а от гармати і управління у них майже ідентичні, тож головну роль відіграє, все ж таки, майстерність екіпажу, що і довели танкісти 14-ї бригади.


 
Коментуючи участь участь у змаганнях, хлопці розповіли, що конкурси, які проводилися, розроблялися на досвіді участі у боях на Сході України під час проведення АТО. З того часу багато що змінилося. “Якщо раніше у взводі було три танки, ми просто їздили і стріляли, то тепер у нас взвод з 4-х машин і під час руху ми намагаємося прикривати один одного” - поділилися досвідом танкісти. 
 
Переможці отримали винагороду 100 тисяч гривень, танкісти, які зайняли друге місце — 60 тисяч і бронзові призери — 40 тисяч. Голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч додатково нагородив кращий танковий взвод 20 тисячами гривень і пообіцяв, що наступного року продублює призовий фонд Збройних сил.

Gorod.cn.ua
 

Теги: Танки, Муженко, змагання, Куліч, Гончарівське

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект