moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Засудженим АТОшникам дали амністіюЗасудженим АТОшникам дали амністію

Президент підписав Закон «Про амністію у 2016 році» (діяти починає нині, у вересні). Ним, окрім звільнення від відбування покарання у тюрмі засуджених за нетяжкі злочини, вагітних, неповнолітніх, інвалідів, хворих на рак третьої-четвертої стадії та останніх стадій СНІДу і туберкульозу, пенсіонерів тощо передбачено амністію і для інших осіб. Тих, хто захищали суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в АТО, отримали статус учасника бойових дій. Амністія поширюється не тільки на тих, хто вже сидить, а й має умовні терміни. Також від відбування покарання у дисциплінарних батальйонах звільняються військовослужбовці, засуджені за злочини невеликої і середньої тяжкості, засуджені за тяжкі злочини вперше, якщо вони відбули не менше половини строку.Звільнення не стосується тих, хто вже звільнився з тюрми умовно-достроково і знову скоїв тяжкий злочин. Засуджених за смерть двох і більше осіб. За умисне вбивство, доведення до самогубства неповнолітніх, катування, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, викрадення людей і торгівлю ними. Грабежі з насиллям, вимаганням, шахрайство у великих розмірах. А також злочини проти національної безпеки, дезертирство, викрадення, привласнення військового майна, умисне знищення або пошкодження такого майна.

Закон набирає чинності з дня його опублікування і підлягає виконанню протягом трьох місяців.

Амністія — прощення. Людина, по якій ще не було вироку і потрапила під амністію, вважається не судимою. А засуджені звільняються від покарання. Проте застосування цього акту не звільняє від обов’язку відшкодувати збитки, заподіяні злочином.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: амністія, засуджені, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект