Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Біля кожного двору ціна на родину різнаБіля кожного двору ціна на родину різна

— 5 гривень, — вибігає з двору до свого прилавку восьмикласниця Яна з Товкачівки Прилуцького району.


Яна Глаголєва біля свого прилавку

— Все по п’ять?

— Це ціна на картоплю, сорт «беллароза». Перець — 10 гривень за кілограм. Помідори — по вісім. Огірки — маленькі теж по 10.

— У мене одна ціна, у сусідки вже зовсім інша, — виходить на поміч дочці Любов Глаголєва. — Нам аби швидше продати і дитину до школи зібрати. А сусідка тримає ціну і каже, що воно стільки коштує. Перець і у магазинах, і на базарі у Прилуках по 14 гривень. А наші сонце трохи підсмолило. Помідори різних сортів: ранні, жовті, у формі серця, «каліфорнійське чудо». Поки я на городі, дочка торгує. А з понеділка, 4 вересня, піде вчитися. Мо’ я щось продам. А ні, то у банки піде.

Більше на базарі беруть. А біля дому — далекобійники. По якій ціні картоплю приймають, не знаємо. Як почнуть масово їздити, то будемо орієнтуватися.

— Кажуть, від 2,6 гривень за кіло беруть.

— Ой-йой, — закриває рукою рот. — А як же ж так, коли сотка оранки 30 гривень коштувала? А ще і отрути на обробку треба купить. Смішна ціна.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: картопля, городина, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект