moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Біля кожного двору ціна на родину різнаБіля кожного двору ціна на родину різна

— 5 гривень, — вибігає з двору до свого прилавку восьмикласниця Яна з Товкачівки Прилуцького району.


Яна Глаголєва біля свого прилавку

— Все по п’ять?

— Це ціна на картоплю, сорт «беллароза». Перець — 10 гривень за кілограм. Помідори — по вісім. Огірки — маленькі теж по 10.

— У мене одна ціна, у сусідки вже зовсім інша, — виходить на поміч дочці Любов Глаголєва. — Нам аби швидше продати і дитину до школи зібрати. А сусідка тримає ціну і каже, що воно стільки коштує. Перець і у магазинах, і на базарі у Прилуках по 14 гривень. А наші сонце трохи підсмолило. Помідори різних сортів: ранні, жовті, у формі серця, «каліфорнійське чудо». Поки я на городі, дочка торгує. А з понеділка, 4 вересня, піде вчитися. Мо’ я щось продам. А ні, то у банки піде.

Більше на базарі беруть. А біля дому — далекобійники. По якій ціні картоплю приймають, не знаємо. Як почнуть масово їздити, то будемо орієнтуватися.

— Кажуть, від 2,6 гривень за кіло беруть.

— Ой-йой, — закриває рукою рот. — А як же ж так, коли сотка оранки 30 гривень коштувала? А ще і отрути на обробку треба купить. Смішна ціна.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: картопля, городина, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект