moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сахневич написав заяву. Гройсман сказав звільнити до 12 вересняСахневич написав заяву. Гройсман сказав звільнити до 12 вересня

55-річний Леонід Сахневич, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, 5 вересня написав заяву і йде з роботи. Довелося.15 серпня він був на селекторній нараді. Вів її прем’єр Володимир Гройсман. Колись селектор вели по радіо і можна було робити, що хочеш. Та кілька років тому в справу втрутився науково-технічний прогрес. Тепер під час селектора начальник з Києва може побачити на екрані представника будь-якої області. Гройсман увімкнув Чернігів і до Сахневича: «А ну повторіть, що я зараз сказав». Сахневич не повторив, і Гройсман розізлився: «Ви неуважно слухали! Пишіть заяву». І так далі. Повністю гнівну річ Прем’єра дивіться в Інтернеті та у «Віснику за 17 серпня.

Після такого ясно було, що звільнення Сахневича — справа вирішена. От тільки коли це станеться? Тепер відомо, коли. Хоч і говорив Гройсман після селектора, що погарячкував, нехай вирішує голова ОДА Валерій Куліч.

Леонід Сахневич пройшов на держслужбі «Крим і Рим», як кажуть. Втримався на посаді після кількох скандалів. Мав потужну підтримку в команді, яка зараз при владі. І така хрінь, як селектор, його підкосила. Якби знав, де впасти, соломки б підмостив, говорила моя баба Меланія.

Хто ж натомість? Називають Валерія Дудка, директора департаменту фінансів ОДА. Не зрозуміла прихильність нової команди, яка прийшла після Майдану, до старих кадрів, які працювали ще при Януковичі. До того ж, здоров’я у Дудка... Сам казав, що інвалід. Хоча Дудка пропонували ще до Сахневича і його кандидатура не пройшла.

У перші заступники голови прикордонної області краще б поставили котрогось з комбатів. Або військового, з толкових. Тоді народ почувався б спокійніше. У випадку російського наступу, може б, знав, що робити.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: Леонід Сахневич, звільнення, Володимир Гройсман, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект