Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сахневич написав заяву. Гройсман сказав звільнити до 12 вересняСахневич написав заяву. Гройсман сказав звільнити до 12 вересня

55-річний Леонід Сахневич, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, 5 вересня написав заяву і йде з роботи. Довелося.15 серпня він був на селекторній нараді. Вів її прем’єр Володимир Гройсман. Колись селектор вели по радіо і можна було робити, що хочеш. Та кілька років тому в справу втрутився науково-технічний прогрес. Тепер під час селектора начальник з Києва може побачити на екрані представника будь-якої області. Гройсман увімкнув Чернігів і до Сахневича: «А ну повторіть, що я зараз сказав». Сахневич не повторив, і Гройсман розізлився: «Ви неуважно слухали! Пишіть заяву». І так далі. Повністю гнівну річ Прем’єра дивіться в Інтернеті та у «Віснику за 17 серпня.

Після такого ясно було, що звільнення Сахневича — справа вирішена. От тільки коли це станеться? Тепер відомо, коли. Хоч і говорив Гройсман після селектора, що погарячкував, нехай вирішує голова ОДА Валерій Куліч.

Леонід Сахневич пройшов на держслужбі «Крим і Рим», як кажуть. Втримався на посаді після кількох скандалів. Мав потужну підтримку в команді, яка зараз при владі. І така хрінь, як селектор, його підкосила. Якби знав, де впасти, соломки б підмостив, говорила моя баба Меланія.

Хто ж натомість? Називають Валерія Дудка, директора департаменту фінансів ОДА. Не зрозуміла прихильність нової команди, яка прийшла після Майдану, до старих кадрів, які працювали ще при Януковичі. До того ж, здоров’я у Дудка... Сам казав, що інвалід. Хоча Дудка пропонували ще до Сахневича і його кандидатура не пройшла.

У перші заступники голови прикордонної області краще б поставили котрогось з комбатів. Або військового, з толкових. Тоді народ почувався б спокійніше. У випадку російського наступу, може б, знав, що робити.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: Леонід Сахневич, звільнення, Володимир Гройсман, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект