moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафБабусі та їхні бабки

Першого вересня після обіду селом Бригинці Козелецького району роз’їжджав зелений «Ланос» з ромами. Жінки заглядали у двір бухгалтера старостинського округу (по-старому сільрада) та хвіртка була замкнена. На лавочку ставали, добивалися у нежилий двір. Зайшли й до старенької Любові Торохтій. Сказали, що купляють картоплю і попросили попити води. Натомість, накинули їй на голову покривало, стали душити і вимагати гроші.Любов Арсенівна вирвалася і вискочила на вулицю, де вже зібралися сусіди. Нападниці вскочили в авто і поїхали. Одна була молоденька, друга стара.

31 серпня вночі до 71-річної Марфи Стрижак з села Галайбине Борзнянського району заліз злодій. Розбив вікно і забрав усі заощадження пенсіонерки: тисячу доларів і 10 тисяч гривень, які були сховані у печі в скляних банках. Крадії навіть синів бабусиних не побоялися. Обидва живуть неподалік у селі. Олег — директор СТОВ «Галайбинське», Володимир — лісник.

1 серпня до 88-річної Ольги Шкурки з села Серединка Чернігівського району зайшли три невідомі жінки, представились працівниками соціального захисту. Відволікли стареньку розмовами і вкрали 8800 гривень.

24 серпня до 75-річної Парасковії Янок з села Матіївка Бахмацького району зайшли дві жінки, назвалися представниками Пенсійного фонду. Задурили голову і викрали 19 тисяч гривень, які бабуся зберігала у розкладному стільці.

28 серпня до 80-річної жительки Борзни Валентини Юрченко зайшли дві ромали. Представилися співробітниками соціальної служби. Під приводом перевірки документів вкрали у старенької 10 тисяч гривень і 1100 доларів.

P.S. Віддавайте гроші своїм, щоб ними не скористалися чужі. Або витрачайте.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: шахраї, пенсіонери, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект