Бабусі та їхні бабки

Першого вересня після обіду селом Бригинці Козелецького району роз’їжджав зелений «Ланос» з ромами. Жінки заглядали у двір бухгалтера старостинського округу (по-старому сільрада) та хвіртка була замкнена. На лавочку ставали, добивалися у нежилий двір. Зайшли й до старенької Любові Торохтій. Сказали, що купляють картоплю і попросили попити води. Натомість, накинули їй на голову покривало, стали душити і вимагати гроші.Любов Арсенівна вирвалася і вискочила на вулицю, де вже зібралися сусіди. Нападниці вскочили в авто і поїхали. Одна була молоденька, друга стара.

31 серпня вночі до 71-річної Марфи Стрижак з села Галайбине Борзнянського району заліз злодій. Розбив вікно і забрав усі заощадження пенсіонерки: тисячу доларів і 10 тисяч гривень, які були сховані у печі в скляних банках. Крадії навіть синів бабусиних не побоялися. Обидва живуть неподалік у селі. Олег — директор СТОВ «Галайбинське», Володимир — лісник.

1 серпня до 88-річної Ольги Шкурки з села Серединка Чернігівського району зайшли три невідомі жінки, представились працівниками соціального захисту. Відволікли стареньку розмовами і вкрали 8800 гривень.

24 серпня до 75-річної Парасковії Янок з села Матіївка Бахмацького району зайшли дві жінки, назвалися представниками Пенсійного фонду. Задурили голову і викрали 19 тисяч гривень, які бабуся зберігала у розкладному стільці.

28 серпня до 80-річної жительки Борзни Валентини Юрченко зайшли дві ромали. Представилися співробітниками соціальної служби. Під приводом перевірки документів вкрали у старенької 10 тисяч гривень і 1100 доларів.

P.S. Віддавайте гроші своїм, щоб ними не скористалися чужі. Або витрачайте.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: шахраї, пенсіонери, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект