Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Лещинський Віктор Петрович - Академія будівництва підписала меморандум про співпрацю зі Спілкою наукових та інженерних об’єднаньЛещинський Віктор Петрович - Академія будівництва підписала меморандум про співпрацю зі Спілкою наукових та інженерних об’єднань

Академія будівництва підписала меморандум про співпрацю зі Спілкою наукових та інженерних об’єднань

У середу, 9 серпня в Укрінформі відбувся круглий стіл, організований Академією будівництва України. Цього дня Академія та Спілка наукових та інженерних об'єднань України підписали меморандум про співпрацю в галузі створення та розповсюдження інноваційних технологій.

«Підписаний меморандум про співпрацю між Академією будівництва України та Спілкою наукових та інженерних об'єднань України передбачає співробітництво в галузі створення і розповсюдження інноваційних технологій, які розглядалися на круглому столі, а також проведення спільних конференцій, семінарів, створення підготовки для отримання акредитації сертифікатів недержавних організацій», - відмітив президент Академії будівництва України Іван Назаренко.

Як зазначив Іван Назаренко, на даний час Академія будівництва має досить велику кількість підписаних меморандумів про співпрацю. Зокрема, налагоджена співпраця із закордонними організаціями, наприклад, Польщі, Словенії, Сербії. За його словами, в АБУ планують підписати подібні меморандуми з іншими вітчизняними об'єднаннями.

«На сьогодні за підтримки Академії будівництва створені та успішно працюють багато проектних, експертних, дослідницьких організацій. Дуже важливо, що процес налагодження співпраці продовжується. Вірю, що підписання цього меморандуму стане підґрунтям в реалізації проектів щодо впровадження інноваційних технологій у будівельній галузі», - зауважив віце-президент Академії будівництва Віктор Лещинський та принагідно привітав присутніх з прийдешнім професійним святом – Днем будівельника.

Відзначимо, що головною метою даної Угоди є консолідація діяльності з реалізації проектів щодо підвищення конкурентоспроможності українського інженера і науковця, зокрема в будівельній галузі та архітектурній сфері, в Україні та на Світовому ринку праці.

Учасниками круглого столу стали: ректор КНУБА, віце-президент АБУ Петро Куліков; представники програми IQ energy Україна Віктор Маноха та Оксана Булгакова; президент асоціації «Технопарк VIKEY GLOBAL» Віктор Корженевський та віце-президент Олександр Козлов; директор науково-технічного центру АБУ Іван Перегінець; президент Спілки наукових та інженерних об’єднань України Микола Кірюхін та голова виконкому Валерій Бурма; директор ТОВ «Техномер» Кирило Мельниченко; директор «Євротерм Технолоджі» Олег Вайсбурд; генеральний директор ТОВ «Електронний Світ» Олег Арбузов; директор з маркетингу ТОВ «Електронний світ Андрій Ткаченко; голова правління українсько-турецької корпорації «Конут Груп» Неджмі Більгін; директор ТВФ «DIMOL» Олег Якобчук; директор консалтингово-юридичної компанії «Діамант проект» Володимир Червінський; керівник договірного департаменту ОК «ЖБК «Доступне житло України» Сергій Іванов; комерційний директор «Євротерм Технолоджі» Тамара Максимчук.

Віктор Лещинський, віце-президент Академії будівництва України

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 23

Академія будівництва України

тел.:044-592-22-00

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект