Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » П'єса чернігівської письменниці підкорила престижний міжнародний конкурсП'єса чернігівської письменниці підкорила престижний міжнародний конкурс

Весела пригодницька історія «Пригоди телятка, якого всі звали Му» — дебютна робота відомої дитячої авторки Маргарити Бордонос у жанрі драматургії. І саме вона принесла їй перемогу у престижному міжнародному літературному конкурсі.Міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури проходить у Південній Пальмірі вже вп'яте, і в його межах організовано конкурс «Корнійчуковська премія» — єдине в Україні творче змагання для людей, які пишуть для дітей. Поважне журі розглядає лише неопубліковані твори у чотирьох номінаціях.

Пані Маргарита вже здобувала перемогу на цьому конкурсі у 2013 році, тоді в номінації «Проза для дітей молодшого шкільного віку» із роботою «Вітамінка доброти», яка вже полюбилася маленьким читачам. І ось нова перемога.

Цього року за премію змагалося понад триста авторів з України та зарубіжжя. До слова, Маргарита Бордонос була єдиною представницею Чернігівщини серед учасників.

«Участь у цьому конкурсі — це важливий досвід. Мені завжди цікаво пробувати себе в чомусь новому. До того ж дуже приємно, що мою п'єсу високо оцінило професійне журі», — ділиться враженнями авторка. Наразі пані Маргарита сподівається, що п'єсою зацікавляться режисери дитячих театрів, і дітлахи спостерігатимуть пригоди маленького мандрівника в театральній залі.

П'ятий міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури проходив у межах книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля» в Одесі від 3 до 6 серпня. На «Зелену хвилю» з'їжджаються письменники та видавці з усієї країни. Конкурс був започаткований у 2013 році і з того часу набув популярності серед дитячих авторів не лише України, а й Білорусі, Вірменії, Німеччини, Казахстану та навіть США.

Тижневик «Чернігівські відомості» №32 (1377), 9 серпня 2017 рік

Теги: Маргарита Бордонос, Корнійчуковський фестиваль, дитяча література, Корнійчуковська премія, «Чернігівські відомості»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект