moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » П'єса чернігівської письменниці підкорила престижний міжнародний конкурсП'єса чернігівської письменниці підкорила престижний міжнародний конкурс

Весела пригодницька історія «Пригоди телятка, якого всі звали Му» — дебютна робота відомої дитячої авторки Маргарити Бордонос у жанрі драматургії. І саме вона принесла їй перемогу у престижному міжнародному літературному конкурсі.Міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури проходить у Південній Пальмірі вже вп'яте, і в його межах організовано конкурс «Корнійчуковська премія» — єдине в Україні творче змагання для людей, які пишуть для дітей. Поважне журі розглядає лише неопубліковані твори у чотирьох номінаціях.

Пані Маргарита вже здобувала перемогу на цьому конкурсі у 2013 році, тоді в номінації «Проза для дітей молодшого шкільного віку» із роботою «Вітамінка доброти», яка вже полюбилася маленьким читачам. І ось нова перемога.

Цього року за премію змагалося понад триста авторів з України та зарубіжжя. До слова, Маргарита Бордонос була єдиною представницею Чернігівщини серед учасників.

«Участь у цьому конкурсі — це важливий досвід. Мені завжди цікаво пробувати себе в чомусь новому. До того ж дуже приємно, що мою п'єсу високо оцінило професійне журі», — ділиться враженнями авторка. Наразі пані Маргарита сподівається, що п'єсою зацікавляться режисери дитячих театрів, і дітлахи спостерігатимуть пригоди маленького мандрівника в театральній залі.

П'ятий міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури проходив у межах книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля» в Одесі від 3 до 6 серпня. На «Зелену хвилю» з'їжджаються письменники та видавці з усієї країни. Конкурс був започаткований у 2013 році і з того часу набув популярності серед дитячих авторів не лише України, а й Білорусі, Вірменії, Німеччини, Казахстану та навіть США.

Тижневик «Чернігівські відомості» №32 (1377), 9 серпня 2017 рік

Теги: Маргарита Бордонос, Корнійчуковський фестиваль, дитяча література, Корнійчуковська премія, «Чернігівські відомості»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект