Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Козельці дітям безкоштовно показують мультики



У Козельці дітям безкоштовно показують мультики

26 липня в Козелецькому кінотеатрі на повноформатному екрані місцевим дітям показали мультфільм про Карлсона (радянський). На показ прийшли малюки з дитсадка №1 і мами з дітьми. Написали список, що бажають подивитися.



— До першого вересня сеанси заплановані на 10 годину ранку. Коли почнуться заняття у школах, скоригуємо графік. Також порадимося з вчителями і додамо щось корисне і освітнє для учнів, — говорить 44-річний Сергій Солошин, координатор проекту. — Нині на покази можуть приходити діти не тільки з Козельця, а й з усієї округи. Нехай звикають до великого екрана.

Щоб подивитися «Термінатора-5», я возив сина у Бровари. А на «Піратів Карибського моря» — до Чернігова. Поки що в Козельці ми не маємо можливість дивитися таких картин. Немає апаратури для формату 3D. Та, сподіваємося, з часом усе буде. Про це думає і спонсор проекту, депутат Козелецької районної ради Олександр Гаврилко.

У декларації за 2016 рік 56-річний Олександр Гаврилко значиться кінцевим бенефіціарним власником фірми ППФ «Санта ОДА», ПрАТ «Агропромбуд», ТОВ «Стелс-2001», ПрАТ «Агропромтехніка», ПрАТ «Побут-сервіс».

Валентина Остерська, "ВісникЧ" №31 (1630) від 3 серпня 2017

Теги: Козелець, кінотеатр, Валентина Остерська, "ВісникЧ"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект