moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Козельці дітям безкоштовно показують мультикиУ Козельці дітям безкоштовно показують мультики

26 липня в Козелецькому кінотеатрі на повноформатному екрані місцевим дітям показали мультфільм про Карлсона (радянський). На показ прийшли малюки з дитсадка №1 і мами з дітьми. Написали список, що бажають подивитися.— До першого вересня сеанси заплановані на 10 годину ранку. Коли почнуться заняття у школах, скоригуємо графік. Також порадимося з вчителями і додамо щось корисне і освітнє для учнів, — говорить 44-річний Сергій Солошин, координатор проекту. — Нині на покази можуть приходити діти не тільки з Козельця, а й з усієї округи. Нехай звикають до великого екрана.

Щоб подивитися «Термінатора-5», я возив сина у Бровари. А на «Піратів Карибського моря» — до Чернігова. Поки що в Козельці ми не маємо можливість дивитися таких картин. Немає апаратури для формату 3D. Та, сподіваємося, з часом усе буде. Про це думає і спонсор проекту, депутат Козелецької районної ради Олександр Гаврилко.

У декларації за 2016 рік 56-річний Олександр Гаврилко значиться кінцевим бенефіціарним власником фірми ППФ «Санта ОДА», ПрАТ «Агропромбуд», ТОВ «Стелс-2001», ПрАТ «Агропромтехніка», ПрАТ «Побут-сервіс».

Валентина Остерська, "ВісникЧ" №31 (1630) від 3 серпня 2017

Теги: Козелець, кінотеатр, Валентина Остерська, "ВісникЧ"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект