moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Пішохідні переходи врівень з бордюрами з’являться і в ЧерніговіПішохідні переходи врівень з бордюрами з’являться і в Чернігові

Ці переходи виконуватимуть відразу дві функції, власне пішохідного переходу, а ще «лежачого поліцейського». В порівнянні з звичайними «зебрами», нові конструкції значно безпечніші як для пішоходів, так і для водіїв.«Над рівнем дороги такі пішохідні переходи підвищуватимуться до рівня бордюрів. Водіям в будь-якому випадку доведеться зменшувати швидкість перед «зеброю». Та, водночас, такий обмежувач швидкості на дорозі автомобіль перетинатиме значно комфортніше, адже підвищення матиме значну ширину», - пояснив Ярослав Куц, начальник управління житлово-комунального господарства.

Окрім того, пішохідний перехід передбачають оснастити спеціальним освітленням, що діє в нічний час. Це стане додатковим фактором, що підвищуватиме безпечність пішоходів на дорозі.

Пропозицію зі встановлення подібних переходів надали активісти велоруху в Чернігові. Їх ідея отримала підтримку міського керівництва.

Слід зазначити, що підвищені переходи підходять для встановлення не на всіх дорогах. У першу чергу, їх розташовують на ділянках з нерегульованим рухом, біля шкіл, рекреаційних та туристичних зон, а також в місцях підвищеної небезпеки.


У Чернігові наразі планують встановити два підвищені пішохідні переходи: по вул. Гетьмана Полуботка – від школи № 3 до скверу та по вул. Шевченка – від скверу до вул. Серьожнікова.

Обладнання підвищених пішохідних переходів є частиною проекту капітального ремонту дорожнього покриття вул. Шевченка та вул. Гетьмана Полуботка. Місця розташування переходів нової конструкції обрані не випадково – як зазначалося, поряд освітній заклад, а також міський сквер, що наразі реконструюється.Навіть у Києві подібних конструкцій не більше 20.

На фото зображені саме столичні переходи. Подібні вже скоро мають з`явитися і в Чернігові.

Прес-служба Чернігівської міської ради за інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради

Теги: пішохідний перехід

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект