moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прокурор добавив 2 роки за розпусні дії щодо малолітньогоПрокурор добавив 2 роки за розпусні дії щодо малолітнього

Колегія Апеляційного суду переглянула вирок 32-річному Андрію Притулі. Ще 17 лютого Чернігівський районний суд засудив його на три роки за розпусні дії щодо малолітнього. Хоча прокурор просив вісім.

Читайте також:


Розбещував 6-річного хлопчика. Той розказав мамі…

За розпусту – три роки тюрмиНагадаю, все сталося в ніч на 21 жовтня минулого року у селі Рябці Чернігівського району у родині Куликів. Андрій працював охоронником на місцевому сільгосппідприємстві, прийшов до них у гості. Була свіжина. Посиділи, випили.

У Притули була температура, тому пустили на піч, щоб вигрівся. Там уже спав їх 6-річний син. Під ранок Андрій став лізти до хлопчика. Дитина закричала — батьки сполошилися. Притула втік.

Невдовзі його впіймали і посадили у СІЗО. Там його ніхто ні разу не провідав, не приніс передачі — нікому. Родом з Бобровиці. Мати померла, коли Андрію було два роки. Батька позбавили батьківства. Жив по сиротинцях. Загальний розвиток слабкий.

Психологи спілкувалися з дитиною, запевнили: хлоп’я не усвідомило, що сталося. Батька хлопчика задовольнив вирок. Проте прокурор з м’яким, на його думку, вироком не змирився. І подав апеляцію.

Суд погодився з доводами державного обвинувача і засудив Притулу до п’яти років ув’язнення.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1626), 6 липня 2017 року

Теги: вирок, прокурор, Андрій Притула, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект