Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прокурор добавив 2 роки за розпусні дії щодо малолітньогоПрокурор добавив 2 роки за розпусні дії щодо малолітнього

Колегія Апеляційного суду переглянула вирок 32-річному Андрію Притулі. Ще 17 лютого Чернігівський районний суд засудив його на три роки за розпусні дії щодо малолітнього. Хоча прокурор просив вісім.

Читайте також:


Розбещував 6-річного хлопчика. Той розказав мамі…

За розпусту – три роки тюрмиНагадаю, все сталося в ніч на 21 жовтня минулого року у селі Рябці Чернігівського району у родині Куликів. Андрій працював охоронником на місцевому сільгосппідприємстві, прийшов до них у гості. Була свіжина. Посиділи, випили.

У Притули була температура, тому пустили на піч, щоб вигрівся. Там уже спав їх 6-річний син. Під ранок Андрій став лізти до хлопчика. Дитина закричала — батьки сполошилися. Притула втік.

Невдовзі його впіймали і посадили у СІЗО. Там його ніхто ні разу не провідав, не приніс передачі — нікому. Родом з Бобровиці. Мати померла, коли Андрію було два роки. Батька позбавили батьківства. Жив по сиротинцях. Загальний розвиток слабкий.

Психологи спілкувалися з дитиною, запевнили: хлоп’я не усвідомило, що сталося. Батька хлопчика задовольнив вирок. Проте прокурор з м’яким, на його думку, вироком не змирився. І подав апеляцію.

Суд погодився з доводами державного обвинувача і засудив Притулу до п’яти років ув’язнення.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1626), 6 липня 2017 року

Теги: вирок, прокурор, Андрій Притула, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект