Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олег Ляшко дав на горіхи обласному прокуроруОлег Ляшко дав на горіхи обласному прокурору

ПОЗИЦІЯ Лідер Радикальної партії Олег Ляшко дав на горіхи прокурору Волинської області Максиму Киричуку та його заступникам.

Олег Ляшко знайшов головного прокурора області разом із заступниками в місцевому ресторані неподалік безпосереднього місця їхньої роботи, пише сайт Радикальної партії Олега Ляшка.

«Хлопці, я бажаю вам смачного, але спочатку треба, мабуть, було з людьми розібратися, поговорити, вирішити їхні проблеми, щоб вони не лежали під прокуратурою, а потім сидіти в дорогих ресторанах. Ви на обід ще не напрацювали! Якби я був обласним прокурором і люди лежали під прокуратурою, в мене б кусок хліба у горло не ліз би. А ви тут розсиділися. Вирішіть проблеми людей, а вже потім їжте!», - звернувся до прокурорів Ляшко.

Зауважмо, під пильним контролем Олега Ляшка - дії чиновників на Чернігівщині. І легко спрогнозувати, що буде з прокурорами, якщо під час наступного візиту Лідера РПЛ до Чернігова під стінами прокуратури будуть мітингувати непочуті земляки.За матеріалами сайту http://liashko.ua

Пресс служба Чернігівської територіальної організації Олега Ляшко

Теги: Олег Ляшко, Максим Киричук, прокурор

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект