moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мандрівне сміття тепер на КозелеччиніМандрівне сміття тепер на Козелеччині

На початку травня наша газета писала про сміття зі Львова, яке знайшло собі новий «прихисток» біля села Новий Биків, що в Бобровицькому районі. Та минуло два тижні, як смердюча частинка Львова потрапила до Козелецького району. Кілька фур розвантажили на повороті до села Омелянів, яке розташоване неподалік траси Київ-Чернігів.Географія місць, куди вивозять львівські відходи, дуже велика. Часто його везуть за 800-900 кілометрів і викидають, де заманеться. Орудують вночі, щоб ніхто не бачив. У п’ятницю зранку до голови Омєлянівської сільради Раїси Шиян зателефонували люди, які працювали в полі і сповістили неприємну новину.

«На повороті по праву сторону п’ять великих куп сміття, - обурюється Раїса Іллівна. - Ця земля приватизована. Ми викликали поліцію. А в понеділок у нас була екологічна служба з Чернігова. Те, що це сміття зі Львова, підтверджують документи, які знайшли у відходах: квитанції, листи, чеки. Із Львівського земвідділу - папери, із банку лист-попередження про кредиторську заборгованість та інші. Ми дуже обурені, бо це впливає на екологічну ситуацію в області та в районі зокрема. Стихійно звалювати непотріб де заманеться - це вже точно не по-людськи».Після закриття Грибовицького сміттєзвалища (а відтоді минув вже майже рік) вивезення львівського сміття стало загальноукраїнською проблемою. Тонни непотребу з львівською пропискою стали предметом жартів і водночас об’єктом боротьби різних громад, які виловлюють машини зі сміттям біля своїх населених пунктів, або, прокинувшись вранці, не вірять своїм очам, споглядаючи тонни сумнозвісного «привіту» з міста Лева.

Сніжана Божок, "Чернігівщина" №20 (629) від 18 травня 2017

Теги: сміття, Козелеччина, сміття зі Львова, Сніжана Божок, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект