Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мандрівне сміття тепер на КозелеччиніМандрівне сміття тепер на Козелеччині

На початку травня наша газета писала про сміття зі Львова, яке знайшло собі новий «прихисток» біля села Новий Биків, що в Бобровицькому районі. Та минуло два тижні, як смердюча частинка Львова потрапила до Козелецького району. Кілька фур розвантажили на повороті до села Омелянів, яке розташоване неподалік траси Київ-Чернігів.Географія місць, куди вивозять львівські відходи, дуже велика. Часто його везуть за 800-900 кілометрів і викидають, де заманеться. Орудують вночі, щоб ніхто не бачив. У п’ятницю зранку до голови Омєлянівської сільради Раїси Шиян зателефонували люди, які працювали в полі і сповістили неприємну новину.

«На повороті по праву сторону п’ять великих куп сміття, - обурюється Раїса Іллівна. - Ця земля приватизована. Ми викликали поліцію. А в понеділок у нас була екологічна служба з Чернігова. Те, що це сміття зі Львова, підтверджують документи, які знайшли у відходах: квитанції, листи, чеки. Із Львівського земвідділу - папери, із банку лист-попередження про кредиторську заборгованість та інші. Ми дуже обурені, бо це впливає на екологічну ситуацію в області та в районі зокрема. Стихійно звалювати непотріб де заманеться - це вже точно не по-людськи».Після закриття Грибовицького сміттєзвалища (а відтоді минув вже майже рік) вивезення львівського сміття стало загальноукраїнською проблемою. Тонни непотребу з львівською пропискою стали предметом жартів і водночас об’єктом боротьби різних громад, які виловлюють машини зі сміттям біля своїх населених пунктів, або, прокинувшись вранці, не вірять своїм очам, споглядаючи тонни сумнозвісного «привіту» з міста Лева.

Сніжана Божок, "Чернігівщина" №20 (629) від 18 травня 2017

Теги: сміття, Козелеччина, сміття зі Львова, Сніжана Божок, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект