moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як відпустку 2+2 зробити відпочинком?Як відпустку 2+2 зробити відпочинком?

ЦІКАВО Літо – час канікул і відпусток! І якщо ви батьки двійнят або трійнят, це не означає, що відпочинок вам не світить! Бо в неділю, 28 травня, блог CheTwins та Центр розвитку «Орігамі» (вул. Гетьмана Полуботка, 18) запрошують мультибатьків відповісти на питання, яким чином зробити відпустку 2+2 відпочинком? Початок зустрічі мультибатьків об 11.00.Як правильно організувати свій родинний відпочинок? Де та як можна відпочити і діткам, і татові, і мамі? Давайте подискутуємо разом! Наші спеціальні гості – Ірина Іваненко, директор TUI турагенції, де чудово спеціалізуються на сімейному відпочинку. Також відбудеться скайп-включення з відомою блогер-мультимамою Олександрою Квітко, яка поділиться своїми лайфхаками! Ведуча – медіа-експерт та досвідчена мамулька Ірина Сенченко. Участь у дискусії також візьме психолог проекту Жанна Шикунець.

Попередня реєстрація живе за цим посиланням www.bit.ly/vacation_chetwins. Участь – 80 грн для всієї родини, однак отримані кошти будуть спрямовані на благодійність. Дозвілля наших діток під час заходу організовуватиме Центр розвитку дитини «Янголятко». Під час заходу буде здійснюватися фото- та відеозйомка від партнерів проекту.

Захід проводиться в рамках проекту «Ми» чи «Я і Я» за підтримки програми Active citizens від British Council Ukraine та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Наші партнери: Центр розвитку «Орігамі», Центр розвитку дитини «Янголятко», TUI турагенція (вул. Гетьмана Полуботка, 10).

Інформаційні партнери: Громадське.CN, «Raskachaem». Чернигов, Медіа-центр «Моє місто».

Деталі за посиланням: http://chetwins.com/468

Gorod.cn.ua

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект