Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як відпустку 2+2 зробити відпочинком?Як відпустку 2+2 зробити відпочинком?

ЦІКАВО Літо – час канікул і відпусток! І якщо ви батьки двійнят або трійнят, це не означає, що відпочинок вам не світить! Бо в неділю, 28 травня, блог CheTwins та Центр розвитку «Орігамі» (вул. Гетьмана Полуботка, 18) запрошують мультибатьків відповісти на питання, яким чином зробити відпустку 2+2 відпочинком? Початок зустрічі мультибатьків об 11.00.Як правильно організувати свій родинний відпочинок? Де та як можна відпочити і діткам, і татові, і мамі? Давайте подискутуємо разом! Наші спеціальні гості – Ірина Іваненко, директор TUI турагенції, де чудово спеціалізуються на сімейному відпочинку. Також відбудеться скайп-включення з відомою блогер-мультимамою Олександрою Квітко, яка поділиться своїми лайфхаками! Ведуча – медіа-експерт та досвідчена мамулька Ірина Сенченко. Участь у дискусії також візьме психолог проекту Жанна Шикунець.

Попередня реєстрація живе за цим посиланням www.bit.ly/vacation_chetwins. Участь – 80 грн для всієї родини, однак отримані кошти будуть спрямовані на благодійність. Дозвілля наших діток під час заходу організовуватиме Центр розвитку дитини «Янголятко». Під час заходу буде здійснюватися фото- та відеозйомка від партнерів проекту.

Захід проводиться в рамках проекту «Ми» чи «Я і Я» за підтримки програми Active citizens від British Council Ukraine та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Наші партнери: Центр розвитку «Орігамі», Центр розвитку дитини «Янголятко», TUI турагенція (вул. Гетьмана Полуботка, 10).

Інформаційні партнери: Громадське.CN, «Raskachaem». Чернигов, Медіа-центр «Моє місто».

Деталі за посиланням: http://chetwins.com/468

Gorod.cn.ua

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект