Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Навчання в Польщі: як без проблем вступити до ВНЗ?Навчання в Польщі: як без проблем вступити до ВНЗ?

Уже впродовж тривалого часу серед переліку багатьох країн саме Польща вважається найбільш популярною для навчання за кордоном серед українців. Така тенденція обумовлена не лише відстанню розташування цієї країни від нас, а й низкою інших переваг.Приміром, саме тут розташовані і уже тривалий час працюють кращі університети, після закінчення яких кожен отримує диплом європейського рівня. Завдяки цьому усі бажаючі можуть запросто влаштуватися на роботу у будь-яку країну світу зі значними перспективами у професійному зростанні. Крім цього, ВНЗ Польщі активно беруть участь у Болонському процесі, а завдяки ECTS (Європейська Кредитна Система) з’являється можливість не тільки працювати, а й продовжувати навчання в інших європейських країнах. Для освоєння різних професій тут застосовуються новітні методи та технології, а практика переважає над теорією.

Якщо говорити про процес адаптації, то завдяки певній близькості культур і простоті польської мови з цим не виникає проблем. До того ж, для іноземних студентів в багатьох університетах діють спеціальні служби, які дбають про їх адаптацію в новому середовищі. Вартість навчання та проживання в цій країні також порівняно невисока, існує можливість отримання стипендії. Крім значної кількості переваг, пов’язаних саме з навчанням, Польща приваблює ще й неймовірними краєвидами, привітними людьми, цікавою культурою. Закордонним студентам тут завжди є де відпочити і на що подивитися, що має не останнє значення для молоді. Однак, для того, аби вступити до ВНЗ цієї країни насправді мало лише бажання.

Щорічно тисячі студентів приїжджають сюди з такою метою, але далеко не всі залишаються тут через незнання мови, низький рівень підготовки чи інші причини. У будь-якому випадку, альтернативою для українського вступника стане співпраця з професійними центрами польської освіти.

В чому переваги такої співпраці? Якщо говорити коротко, то основною метою таких закладів являється надання комплексу послуг, які допоможуть не просто вступити у ВНЗ Польщі, а й вдало продовжити навчання тут та пройти процес адаптації. Приміром, освітня програма «UP-STUDY», що діє по всій Україні, передбачає створення усіх необхідних умов для гарантованого вступу до бажаного закладу, підготовку усіх необхідних документів для цього. До того ж, фахівці подбають про заселення до гуртожитку чи отримання іншого житла за оптимальними цінами.

Для бажаючих можливе здійснення підтримки представниками програми упродовж трьох років навчання в цій країні. Виникнення якихось додаткових труднощів з адаптацією чи навчанням, в такому випадку, також вирішується з допомогою фахівців. У будь-якому разі, кожен може скористатися безкоштовною консультацією і переконатися в необхідності такої співпраці. Тим паче, що надійність програми «UP-STUDY» доведена досвідом роботи тривалістю більше 10-ти років.

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект