moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юна перукарка з Чернігівщини представила найкращу зачіску на Всеукраїнській олімпіадіЮна перукарка з Чернігівщини представила найкращу зачіску на Всеукраїнській олімпіаді

Перше місце на IX Всеукраїнській творчій олімпіаді «Дизайнер XXI сторіччя» у номінації «Вечірня зачіска» посіла учениця 10 класу Козелецької гімназії №1 Юлія Бурун. Вона - вихованка гуртка «Чарівниця» районного Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Світлана Дідовець).Загалом у трьох номінаціях - «Вечірня зачіска», «Святковий макіяж», «Випускна сукня» - взяли участь 150 учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Автор найкращої роботи Юлія Бурун отримала диплом та сертифікат на 50-відсоткову знижку в оплаті за навчання у Київській Академії перукарського мистецтва.

Олімпіада проходила в Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «КПІ» (м. Київ) у рамках XV Міжнародного фестивалю перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий янгол» та Кубка Євразії з перукарського мистецтва за підтримки Міністерства освіти і науки України.

"Деснянка" №20 (653) від 18 травня 2017

Теги: «Дизайнер XXI сторіччя», Козелецька гімназія №1, Юлія Бурун, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект