Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юна перукарка з Чернігівщини представила найкращу зачіску на Всеукраїнській олімпіадіЮна перукарка з Чернігівщини представила найкращу зачіску на Всеукраїнській олімпіаді

Перше місце на IX Всеукраїнській творчій олімпіаді «Дизайнер XXI сторіччя» у номінації «Вечірня зачіска» посіла учениця 10 класу Козелецької гімназії №1 Юлія Бурун. Вона - вихованка гуртка «Чарівниця» районного Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Світлана Дідовець).Загалом у трьох номінаціях - «Вечірня зачіска», «Святковий макіяж», «Випускна сукня» - взяли участь 150 учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Автор найкращої роботи Юлія Бурун отримала диплом та сертифікат на 50-відсоткову знижку в оплаті за навчання у Київській Академії перукарського мистецтва.

Олімпіада проходила в Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «КПІ» (м. Київ) у рамках XV Міжнародного фестивалю перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий янгол» та Кубка Євразії з перукарського мистецтва за підтримки Міністерства освіти і науки України.

"Деснянка" №20 (653) від 18 травня 2017

Теги: «Дизайнер XXI сторіччя», Козелецька гімназія №1, Юлія Бурун, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект