«Мені соромно за рідні Прилуки!»

«Мені соромно за рідні Прилуки!» - на своїй сторінці у Fасеbооk написала лікар Вікторія Вербеїцук після того, як у соцмережах набуло розголосу скандальне гасло російською мовою «Победа будет за нами!», вивішене на фасаді Прилуцького міського будинку культури до 9 Травня.- Чи ви в курсі, що у нас - війна, і на ній вмирають наші діти?! - звертається до мера Прилук та депутатів міської ради пані Вікторія. - Чи відомо вам, що Росія, окрім озброєння, постачає нам іншу зброю - веде інформаційну війну, на яку витрачає мільйони доларів, направлені на підрив нашого державного суверенітету, і в цій війні нічим не гребує?

Російська мова, як і придуманий кремлівською пропагандою «бессмертний полк» з його «рашистсько-колорадськи-ми» стрічками й лозунгами «Победа будет за нами!», «Можем повторить!», має відкрито пропагандистський мотив і розрахована так само на поширення безладу в нашій країні та підрив її суверенітету!Чи ви, можновладці, що сидите в теплих кабінетах та маєте хороші зарплати, в курсі, що за прапор України було знищено не одного патріота України? Що сини наші, які не встигли ні пожити, нідолюбити, ні діточок народити, гинуть і нині чи не щодня, захищаючи наш спокій на Сході. Помираючи, притискають до грудей пошматовані, обгорілі, залиті влас-ною кров’ю прапори України, які вони беруть із собою, їдучи на цю прокляту війну з російськими окупантами?

Цими прапорами України вкривають тіла загиблих бійців і встановлюють на їхніх могилах, як символ нескореності й нашої Перемоги над ворогом! Матері загиблих воїнів, які вже ніколи не дочекаються своїх дітей додому, ці прапори України поливають своїми невтішними сльозами.

Вікторія Вербещук звернулася до всіх своїх друзів та справжніх патріотів рідних Прилук, а також депутатів міської ради ініціювати розгляд цієї прикрої події на найближчій сесії:

- Мені не лише соромно за своє місто, я боюся за майбутнє наших дітей. Хочеться почути правову оцінку того, що відбувається в нас.

Пафосне оформлення імпровізованої сцени перед Будинком культури, з якої радісно вітала містян політична еліта Прилук на чолі з мером зі святом Перемоги, збурило людей. Так само гнітюче враження справили й державні прапори України, що на центральній площі. Вони вже два роки у жалюгідному стані, схожі на ганчірку для підлоги...

- Міська влада спокійно дозволила повісити цей «рашистсько-колорадський» лозунг на фасаді Будинку культури, де 9 Травня відбувалися численні виступи. Я вже мовчу про наш ресторан «Хрущовка» з його комуністичною символікою, до якої ні прилучанам, ні владі немає ніякого діла.

Якщо зараз Прилуки «проковтнуть» і це, то чи не почуємо ми одного разу серед натовпу біля міської мери нестямні крики на щиріи російській мові «Путин, введи войска!?» - на-останок написала Вікторія Вербещук.

Лікар-анестезіолог Прилуцької міської лікарні Микола Оніщенко також виклав на своїй сторінці у БасеЬоок світлину, яку підписав: «Прилуки, міський будинок культури, сьогодні... Цікаво, над ким це буде «пабєда» і за ким це «за намі»???P.S. Мені здається, що було б правильним кільком депутатам міської ради відреагува-ти на цей факт і подати офіційний запит на адресу відповідальних за культуру посадовців з приводу такого «художества».

Нагадаємо, майже місяць як пішов з посади директора Прилуцького міського будинку культури Артем Аніщенко. Інтерв’ю з ним «Деснянка» друкувала 20 квітня. За час своєї роботи (два з половиною роки) зі сцени Будинку культури віяло тільки патріотизмом...

"Деснянка" №20 (653) від 18 травня 2017

Теги: Прилуки, 9 Травня, міський будинок культури, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект