Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прилучанин, котрий вразив Трампа, стане п’ятим щасливчикомПрилучанин, котрий вразив Трампа, стане п’ятим щасливчиком

Соліст найвідомішого цирку світу «Cirque du Soleil» (з французької «Цирк дю солей» - «Цирк сонця») українець, уродженець Прилук Віктор Кі має отримати «Премію за довічне досягнення у мистецтві цирку». За всю історію існування Європейської циркової асоціації цю премію присуджували чотири рази. Віктор Кіктєв стане п’ятим щасливчиком!Нагадаємо, Віктор переїхав із Прилук до США на початку 1990-х після того, як виграв срібну медаль на міжнародному цирковому фестивалі в Парижі. Нині жонглер-еквілібрист Віктор Кі входить до трійки найкращих у світі. П’ятнадцять років він працював у трупі канадського цирку «Сирк дю солей», залишив його, коли дізнався, що «Цирк сонця» їде на гастролі до Росії.

У 2014 році Віктор Кі передав на потреби української армії 60 тисяч доларів, їздив Сполученими Штатами Америки, де глядачам розповідав про Україну та наше життя. Під час своїх виступів збирав гроші для українських військових.

Улітку 2016-го Віктор Кі тріумфально виступив на конкурсі «В Америці є таланти».

Президент США Дональд Трамп був вражений виступом Віктора на шоу в Нью-Йорку. Він посприяв швидкому отриманню ним імміграційної карти. Зараз артист живе в Швейцарії, гастролює світом, збирає аншлаги у величезних залах.

"Деснянка" №20 (653) від 18 травня 2017

Теги: «Cirque du Soleil», Віктор Кіктєв, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект