Проїзд у маршрутках - по 4,50

Про підвищення ціни на проїзд у громадському автомобільному транспорті в Ніжинській міській раді обговорювали ще взимку, проте, коли саме це станеться, не прогнозували.

Звісно, ніжинці були проти підвищення вартості проїзду, адже не бачили реальних підстав для цього - наша газета наприкінці січня друкувала матеріал «Коли ж пасажири нарешті відчують комфорт в обмін на здорожчан-ня?» Але чергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради, що відбулося 11 травня, підтвердило найгірші сподівання містян - було ухвалено рішення про підвищення вартості проїзду в міському громадському транспорті до 4,50. У міській раді кажуть, що проект такого рішення погоджений з Антимонопольним комітетом.

Ніжинці таким нововведенням не-вдоволені. Чимало містян обурені, що ціна на проїзд вища, ніж у Чернігові, а ті, хто їздить на роботу до столиці й користується нічними маршрутками за подвійним тарифом - взагалі шоковані. їм доведеться викладати за проїзд тільки в один кінець 9 гривень. Люди навіть жартують, мовляв, тепер казатимуть: «Передайте за проїзд хлібину!»

Натомість для семи пільгових категорій, серед яких інваліди та учасники бойових дій, проїзд буде безплатним. Постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи II категорії, інваліди 2 групи, особи, які супроводжують інваліда 1 групи та дитину-ін-валіда, пенсіонери за віком платити-муть 3 гривні. Школярі в дні навчання їздитимуть по 1 гривні, а у вихідні та під час канікул - по 3 гривні.

Михайло Ломоносов, "Деснянка" №20 (653) від 18 травня 2017

Теги: проїзд, ціна, маршрутка, Ніжин, Михайло Ломоносов, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект