Перестаралися...

Про сміттєзвалище на вулиці Ярмарковій у Прилуках наша газета писала вже двічі. У листопаді минулого року до «Деснянки» звернулися прилучань, обурені роботою місцевого Комунального підприємства «Послуга», що обслуговує контейнери поблизу їхніх домівок. За словами людей, вміст п’яти баків на перехресті вулиць Івана Мельниченка та Ярмаркової випорожняють несистематично. Сміття тут залежується, а інколи його накопичується стільки, що воно вивалюється з контейнерів на землю.Поряд із баками комунальники поставили ще й величезний металевий контейнер для будівельного сміття. З усіх усюд люди зносять гілки, трухляві дошки, листя... Все це тут гниє-пере-гниває! Окрім собак, на сміттєзвалищі нишпорять п’яниці та бомжі.

Після публікації в газеті прилу-чани сподівалися, що КП «Послуга» виправиться, вивозитиме сміття за графіком і прибере непотріб, що валяється на землі. Аж ні! Минула зима, сніг розтанув - і знову жителі вулиці Ярмаркової «насолоджуються» купами непотребу поблизу своїх домівок.

У кінці березня «Деснянка» вдруге згадала на своїх сторінках про сміттєзвалище посеред Прилук. Перебуваючи у відрядженні, ми на власні очі переконалися, що територія на вулиці Ярмарковій, де стоять сміттєві баки, захаращена, скрізь валяються пляшки, папір, поліетиленові пакети, інші відходи, а якась жінка навіть копирсалася в контейнері. Чесно кажучи, враження гнітючі.

31 березня у Прилуках відбувся мітинг проти бездіяльності міської влади, який організував Прилуцький козацький полк. Тисяча прилучан вийшли на вулицю висловити свою громадянську позицію щодо багатьох невирішених питань: ганебного стану доріг, проблеми безпритульних собак та несанкціонованих смітників.

На початку квітня сміттєзвалище на вулиці Ярмарковій таки прибрали! Комунальники вичистили всю територію від непотребу, сухого листя, гілок. Так старалися, що заразом і всі контейнери прихопили. І навіть величезний, призначений для будівельного сміття. Тепер у прилучан з’явилася нова проблема: куди ж дівати відходи? Поки що люди складають пакети зі сміттям просто на землю...Лариса Галета, "Деснянка" №16 (649) від 20 квітня 2017

Теги: Прилуки, сміттєзвалище, Лариса Галета, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект