Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » До Мінрегіону направили 12 пропозиційДо Мінрегіону направили 12 пропозицій

«Кожна область зможе реалізувати великий інфраструктурний проект», — заявив на початку квітня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час презентації проекту плану пріоритетних дій уряду до 2020 року.

«Десь це буде дорога, десь це може бути міст, десь це може бути мережа доріг», — сказав Гройсман. За його словами, план передбачає і розвиток енергетичних об’єктів.

«Від розвитку вугледобувної галузі і модернізації — до збільшення видобутку українського газу, до впровадження проектів енергоефективності. В тому числі нарощування наших потужностей ядерної енергетики», — додав Гройсман.


Термінал - недосяжна мрія?

За словами Прем’єра, окремою темою є питання охорони здоров’я.

«Ми створимо ряд проектів по Україні: це центри кардіо-судинної хірургії. Ну, наприклад, якщо говорити про конкретні речі: ми у Львові створимо перинатальний центр, який там 4 роки був закритий, і діти не могли отримувати необхідної медичної допомоги. В Запоріжжі ми продовжимо будувати міст, і ми його планово завершимо за декілька років. У Києві ми добудуємо Охматдит. Від електростанцій атомних ми побудуємо нові лінії, які допоможуть підняти потужності цих станцій. У Тернополі ми допоможемо відкрити кардіоцентр. У районах буде створено не менше ста опорних шкіл», — зазначив Прем’єр.

Про спорудження терміналу для прийняття скрапленого газу, щоб не купувати в Росії, — не знайшли. А цей проект суперважливий для України. Спорудити термінал в Одесі вперше пообіцяли в 2010 році. І жодних рухів у цьому напрямку. Тоді як у Польщі термінал для прийняття скрапленого газу запустили ще у 2015 році, чим забезпечили свою енергетичну незалежність від агресивного північного сусіда.

Про Чернігівщину у плані Гройсмана — нічого. Чи наші сплять, чи вінницькі забули?

Що ж буде у нас в області? Запитала директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрія Подорвана.

— Наразі в області є багато проектів, у тому числі ті, що претендують на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Очевидно, один з них буде у майбутньому подаватись як масштабний проект, у відповідності з оголошеним урядом стратегічним середньостроковим планом дій до 2020 року. Іншими словами — конкретного одного об’єкта зараз немає. Його, очевидно, оберуть на місцевому рівні комісійно і будуть узгоджувати з КМУ.

На запит Мінрегіону загалом направлено пропозиції з 12 масштабних проектів, з них 10 стосується автодоріг, 2 — спортивних споруд, — відповів Андрій Подорван.

Аліна Сірвіко, тижневик «Вісник Ч» №15 (1614), 13 квітня 2017 року

Теги: Володимир Гройсман, Мінрегіон, «Вісник Ч», Аліна Сірвіко

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект