Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зі столиці в Борзну: кабінет у Києві був кращий, зате в райцентрі — службова квартираЗі столиці в Борзну: кабінет у Києві був кращий, зате в райцентрі — службова квартира

10 березня Борзнянщина отримала нового районного військового комісара. Ним став 43-річний майор Володимир Кондратенко. Його попередник підполковник Олександр Ананенко пішов на підвищення в Чернігів.


Володимир Кондратенко


— Родом я з Великої Загорівки Борзнянського району, — розповів Володимир Костянтинович. — Був заступником командира роти в 25 Окремому механізованому батальйоні «Київська Русь». У його складі отримав контузію та перелом ноги під Дебальцевим (Донеччина). Лікувався в Іртиському госпіталі. Потім повернувся в зону АТО. Коли здали Дебальце-ве, перейшов на службу у Київський міський військовий комісаріат. Був начальником відділу забезпечення. Запропонували очолити Борзнянський РВК. Подумав-подумав — і погодився повернутися на батьківщину. Дружина та 16-річна дочка залишилися в Києві. Донька у 9 класі вчиться — не полишить столичну школу.

— Як умови в столичному військкоматі у порівнянні з районним?

— Там у мене був, звісно, кращий кабінет, ніж тут. Зате там я не мав житла. Тут надають службову квартиру. Хоча поки зупинився у родичів у Великій Загорівці.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №15 (1614), 13 квітня 2017 року

Теги: Володимир Кондратенко, віськовий комісар, Борзна, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект