moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Котел вибухнув, а кочегар повісивсяКотел вибухнув, а кочегар повісився

У суботу, 11 березня, в Сосниці на вулиці Чернігівській, 17-а в приміщенні котельні ПАТ «Облтеплокомуненерго» стався розрив котла.— Вибух почув наш офіцер, начальник караулу 10 державного пожежно-рятувального поста В’ячеслав Заглядовський, він живе неподалік. Пішов перевірити, — повідомив начальник Сосницького районного сектора У ДСНС України у Чернігівській області Євген Довгаль. — Лопнув котел, вилилась вода. Вибухом було пошкоджено 11 вікон котельні. Нічого не горіло, ніхто не постраждав. У котельні був кочегар. Скоро приїхав начальник дільниці.

Площа котельні — 340 квадратних метрів. Вибух стався у топці газового водогрійного котла КБНГ потужністю 2,5 мегавата. Від якого опалювались 47 квартир та Сосницький професійно-аграрний ліцей, навчальний корпус та гуртожиток.

Попередня причина вибуху — порушення правил експлуатації котла оператором.

Кочегар (оператор), що був на зміні — 54-річний Володимир Атаманюк. Кажуть, попередили, щоб готувався відшкодовувати збитки.

На ранок Володимира Євгеновича знайшли повішеним у власному будинку. Чоловік жив сам, з дружиною давно розлучився. Небіжчика виявили сусіди, з якими він пізно ввечері після вибуху ділився своєю бідою.

— У суботу ввечері мені повідомили про вибух, — розказав начальник Сосницької дільниці Олександр Кущин. — Ми швидко прибули туди з майстром. Усіх, кого могли, підняли на ноги, щоб запустити котел. Викликали п’ятьох робітників з Сосницької дільниці, до ранку ліквідували наслідки аварії. Приїжджало керівництво з ПАТ «Облтеплокомуненерго». Вранці на допомогу прибула бригада з Чернігова. В неділю о 18 вечора робота котельної вже була відновлена.

— Кажуть, ви дуже кричали на оператора?

— А що я ще мав робити після того, що сталося? Ми з майстром побачили, що кочегар був п’яний. Так, у нього свято, народилася внучка.^Але ж то сталося місяць тому.

— Йому сказали, що буде відшкодовувати збитки?

— Які збитки? Звісно, робітник завинив. Але такі котли вже не випускають. Строк служби того котла 20 років, а він працює 28. Тому ніякої суми ніхто не називав і не погрожував.

Взагалі-то, він непогана людина, не п’яниця. Двоє синів, один з них теж живе в Сосниці. Після лікарні та освідчення його відправили додому. Він вже тоді все усвідомив і був у пригніченому настрої. А десь о шостій ранку мені зателефонували з поліції, що Володимира Євгеновича знайшли повішеним.

На похорон підприємство виділило 2 тисячі гривень. Ховала колишня дружина і син.

Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: газовий котел, вибух, Сосниця, «Облтеплокомуненерго», «Вісник Ч», Олена Гобанова

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект