Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Виправдальний вирок по ДТП скасованоВиправдальний вирок по ДТП скасовано

Першого березня колегія суддів Апеляційного суду області скасувала, у зв’язку з істотними порушеннями вимог процесуального законодавства, вирок Новгород-Сіверського суду від 21 жовтня 2016 року. Тоді за скоєння ДТП суддя Владислав Чепурко виправдав 31-річного Сергія Буркеню, жителя села Печенюги Новгород-Сіверського району.


Максим і Олена в день весілля

Історія ця тягнеться з 30 травня 2013 року. Про неї «Вісник Ч» писав у жовтні. Житель Печенюг Максим Ковшов з сестрою Юлею їхали селом на мотоциклі «Ява». Буркеня — на своїй машині. Зіткнення сталося серед білого дня. Наслідок: тяжкі травми, дев’ять днів у реанімації та інвалідність у Максима. Його сестрі пощастило, калікою не стала.

Максим через наслідки травми змушений був звільнитися з міліції, де на той час служив. Нині роботу знайти не може, бо як тільки роботодавці дізнаються про стан здоров’я, відмовляють під різними приводами. А йому лише 25 років. Треба утримувати сім’ю, дружину і синочка.

Читайте також: Аварія зруйнувала життя

Перший суд був на користь Максима Ковшова. Покарання Буркені — 4 роки 6 місяців (умовно) і сплатити 50 тисяч гривень моральної шкоди та 14637 матеріальної. Та Апеляційний скасував той вирок, бо зник аудіозапис з диска, і відправив на новий розгляд. Другий суд виправдав Буркеню. Тепер буде третій, вирішальний. Уже стільки грошей витрачено на адвокатів, поїздки до Чернігова і т. д., що дешевше було б просто домовитися, відкинувши амбіції.

Як потерпілий, так і прокуратура вважають Буркеню винуватим. А він вини не визнає.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: ДТП, Максим Ковшов, Сергій Буркеня, суд, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект