moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Виправдальний вирок по ДТП скасованоВиправдальний вирок по ДТП скасовано

Першого березня колегія суддів Апеляційного суду області скасувала, у зв’язку з істотними порушеннями вимог процесуального законодавства, вирок Новгород-Сіверського суду від 21 жовтня 2016 року. Тоді за скоєння ДТП суддя Владислав Чепурко виправдав 31-річного Сергія Буркеню, жителя села Печенюги Новгород-Сіверського району.


Максим і Олена в день весілля

Історія ця тягнеться з 30 травня 2013 року. Про неї «Вісник Ч» писав у жовтні. Житель Печенюг Максим Ковшов з сестрою Юлею їхали селом на мотоциклі «Ява». Буркеня — на своїй машині. Зіткнення сталося серед білого дня. Наслідок: тяжкі травми, дев’ять днів у реанімації та інвалідність у Максима. Його сестрі пощастило, калікою не стала.

Максим через наслідки травми змушений був звільнитися з міліції, де на той час служив. Нині роботу знайти не може, бо як тільки роботодавці дізнаються про стан здоров’я, відмовляють під різними приводами. А йому лише 25 років. Треба утримувати сім’ю, дружину і синочка.

Читайте також: Аварія зруйнувала життя

Перший суд був на користь Максима Ковшова. Покарання Буркені — 4 роки 6 місяців (умовно) і сплатити 50 тисяч гривень моральної шкоди та 14637 матеріальної. Та Апеляційний скасував той вирок, бо зник аудіозапис з диска, і відправив на новий розгляд. Другий суд виправдав Буркеню. Тепер буде третій, вирішальний. Уже стільки грошей витрачено на адвокатів, поїздки до Чернігова і т. д., що дешевше було б просто домовитися, відкинувши амбіції.

Як потерпілий, так і прокуратура вважають Буркеню винуватим. А він вини не визнає.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: ДТП, Максим Ковшов, Сергій Буркеня, суд, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект