Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Валентину Щипку позбавлятимуть батьківських правВалентину Щипку позбавлятимуть батьківських прав

Поліція передала до суду справу 27-річної прилучанки Валентини Щипки, її звинувачують за статтею 135 Кримінального кодексу (залишення у небезпеці новонародженої дитини). Світить до трьох років ув’язнення. До того ж сьомого березня служба у справах дітей направила до суду подання про позбавлення її батьківських прав.Нагадаю, торік, 31 серпня, на старому кладовищі у селі Дубовий Гай Прилуцького району школярі знайшли новонароджене немовля. Голюсіньке, а надворі в той день було холодно. Життя дівчинці врятували сільський голова В’ячеслав Грязний з дружиною Світланою, вчителькою англійської мови. І передали її медикам. А згодом поліція знайшла і горе-матір 27-річну Валентину Щипку.

Дівчинку назвали Уляна, бо народилася в день Уляни. По батькові — В’ячеславівна, на честь сільського голови. Прізвище дали Дубогаєвська, від назви села. Поклали до дитячої обласної лікарні. Там у дитини виявили пневмонію, а згодом і порок серця.

30 вересня дівчинку привезли до Прилуцького будинку дитини «Надія». її дуже хотіла вдочерити прилуцька родина. Вони взяли покинутого хлопчика. А Улю їм не віддали. Бо горе-матір раптом захотіла все ж забрати доньку. Але спочатку потрібно було довести, що то справді її дитина. Прилуцький місьрайонний суд призначив проведення ДНК-експертизи. Дослідження підтвердило, це її донька.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: Валентина Щипка, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект