moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Валентину Щипку позбавлятимуть батьківських правВалентину Щипку позбавлятимуть батьківських прав

Поліція передала до суду справу 27-річної прилучанки Валентини Щипки, її звинувачують за статтею 135 Кримінального кодексу (залишення у небезпеці новонародженої дитини). Світить до трьох років ув’язнення. До того ж сьомого березня служба у справах дітей направила до суду подання про позбавлення її батьківських прав.Нагадаю, торік, 31 серпня, на старому кладовищі у селі Дубовий Гай Прилуцького району школярі знайшли новонароджене немовля. Голюсіньке, а надворі в той день було холодно. Життя дівчинці врятували сільський голова В’ячеслав Грязний з дружиною Світланою, вчителькою англійської мови. І передали її медикам. А згодом поліція знайшла і горе-матір 27-річну Валентину Щипку.

Дівчинку назвали Уляна, бо народилася в день Уляни. По батькові — В’ячеславівна, на честь сільського голови. Прізвище дали Дубогаєвська, від назви села. Поклали до дитячої обласної лікарні. Там у дитини виявили пневмонію, а згодом і порок серця.

30 вересня дівчинку привезли до Прилуцького будинку дитини «Надія». її дуже хотіла вдочерити прилуцька родина. Вони взяли покинутого хлопчика. А Улю їм не віддали. Бо горе-матір раптом захотіла все ж забрати доньку. Але спочатку потрібно було довести, що то справді її дитина. Прилуцький місьрайонний суд призначив проведення ДНК-експертизи. Дослідження підтвердило, це її донька.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: Валентина Щипка, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект