moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Школа і хати у Сидорівці чекають на родини з дітьмиШкола і хати у Сидорівці чекають на родини з дітьми

Цьогоріч в області планується закрити 10 малокомплектних шкіл. Там навчається менше 25 дітей. Аби тримати чисельність учнів на рівні 25 або з невеликим плюсом, запрошують родини переселенців. Нині на нових діток чекають у Сидорівці Борзнянського району.


Будинок за 10 тисяч гривень


— У нас навчається 26 учнів. Школа хороша, село красиве, — розповідає 51-річна Валентина Міщенко, директор Сидорівської школи. — Для сімей, які погодяться переїхати, ми вже підшукали три будинки. Два — побудови 50-х років, один — 70-х. Добротні дерев’яні хати. «Наймолодша» — площею 8 на 11 квадратних метрів. Є вітальня, спальня, кухня, передпокій. У дворі погріб, сарай, колодязь.

Присадибна ділянка соток 20. І навпроти двору є город. Коштує будинок 10 тисяч гривень.

Господарі померли, донька продає. В приміщенні кілька років ніхто не жив, тому потрібен невеликий ремонт.

— Валентино Василівно, дітям школа є, чи буде батькам робота?

— Ми продумали це питання. Була розмова з керівником господарства ТОВ «Українська молочна компанія», що у селі Ховми, Миколою Пирковським. Сказав, що робота знайдеться. До Ховмів працівників підвозять з навколишніх сіл — Комарівки, Берестовця, Сидорівки.

— Чи є річка, місце для відпочинку?

— У селі є клуб, бібліотека, жіночий ансамбль. До річки кілометрів два. Працює два магазини, є ФАП. Двічі на день з Сидорівки на Чернігів ходить автобус, вартість — 50 гривень. Тричі — на Ніжин, 25 гривень. Газу, на жаль, немає, топимо дровами.

— Чи були бажаючі приїхати?

— Родина переселенців з Донбасу. Нині мешкають у Харкові. В сім’ї п’ятеро діток. Подивилися фото, сказали: «Нам не підходить. Хочемо, щоб у хаті були ванна й туалет». Таких вигод у тих будинках немає. Але, якщо люди працелюбні, можна і воду в будинок провести, і все обладнати.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: Сидорівка, переселенці, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект