moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На папері – отримували і по 9, і по 15 тисяч гривень! На руки – жодної копійкиНа папері – отримували і по 9, і по 15 тисяч гривень! На руки – жодної копійки

Жителі Біликів Козелецького району, оформлюючи субсидії, звернулися в Козелецьку податкову інспекцію за довідками про доходи за 2015 рік. З’ясувалося, що на них записані суми, яких вони не отримували. Та такі гроші, що про які субсидії може йти мова!

А саме:

Кодрик Іван Іванович — 2070,60 («Варт і Ко») і 9856,00 (ТОВ «Назмак»);

Макієвська Надія Пилипівна — 5258,00 (ТОВ «Назмак»};

Шелест Ольга Кирилівна —15620,00 («Назмак»);

Штома Катерина Савеліївна — 1035,30 («Варт і Ко»), та ін.
ТОВ «Назмак» зареєстроване в Чернігові на Лавріненко Олену Юріївну. Кошти від нього — доходи від продажу (кого? чого?). ТОВ «Варт і Ко» (директор — депутат Козелецької районної ради Наталія Нич) — орендатор біликівських паїв. Від цього підприємства отримали за паї по 880 гривень (у довідці плата за надання майна в лізинг, тобто на виплату). Обурені люди звернулися до Ніжинської місцевої прокуратури та в редакцію.

— Крім Нич, ми більше нікому не давали ксерокопії паспортів, ідентифікаційних кодів та актів на паї, — переконують.

— Нич писала, що хотіла, — сердиться Надія Ющенко, донька Надії Макієвської. — Спочатку на зборах у грудні 2015 року сказала: виплачу людям, а потім і вам. Ми вже для неї не люди. А потім сказала, що «я у вас уже нічого не орю і платити не буду». І перестала брати слухавку. Тепер у нас орендарі — «Промінь К», 1700 гривень заплатили за минулий рік. Наче нормальні хлопці.

«Представників ТОВ «Назмак» у житті не бачила»


— Про ситуацію я дізналася на сході села 14 лютого, — коментує в. о. старости Біликів Світлана Озімай. — Люди б і самі не знали, якби не брали довідки на субсидії. Підприємство «Назмак», наче чернігівське, скуповує скот. Представників ТОВ «Назмак» у житті не бачила.

Я не маю жодного відношення ні до паїв, ні до паспортів.

«Це їм здається, що вони нікому, крім мене, документів не давали»


Наталія Нич від звинувачень жителів Біликів відхрещується. Переконує — не знає ні Олени Лавріненко, ні ТОВ «Назмак».

— Це тягнеться два роки, нехай звіряються у податковій, — коментує ситуацію Наталія Миколаївна. — Ми вже відмовилися від паїв.

А місяців два тому мені казали, що хтось на м’ясо здав свиней на велику суму, у Бобруйках, більш ніж на сто тисяч гривень, по чиємусь паспорту. І люди думають, що це я дала паспортні дані. Я кажу: ви чи зовсім уже почмаріли? Здали 35 років тому свинину по копії паспорта, от і підігнало тепер на них.

— Чого люди так проти вас налаштовані?

— Бо я своє майно дуже захищаю. Поки відберу людину на роботу, то в мене проходить 20-30 чоловік через руки. У Біликах викупила комплекс. Раніше там півсела працювало. Крали так, що спасу не було. Я терпіла, брала на роботу, поки не оформила право власності. Платила. Вони всі довольні, ледь не на руках мене носили. А як тільки викупила комплекс, всім сказала «до побачення». їздили на сіновал сіно красти. І били ті бідні мої охоронці, і санки забирали.

Паї брали один рік. На руки люди отримали по 880 гривень.

— А в довідках — 1035.

— А податок? Люди ж не розуміють цього. Це їм так здається, що вони нікому, крім мене, документів не давали. А в сільській раді скільки по них документів? А по колишньому колгоспу?

«Ми коригуємо»

ТОВ «Назмак» зареєстроване в Чернігові, в мікрорайоні Олександрівка.

— Я в декретній відпустці, — повідомила його власниця Олена Лавріненко. — Два роки як відійшла від справ. Ними займається мій чоловік. Підприємство просто оформлене на мене.

— Ми вже стільки з цим морочимося! — бідкається Станіслав Брага, чоловік Олени Лавріненко. — У 2015 році закупили дві-три партії скота. Попались недобросовісні заготівельники. Вони їздять по селах, скуповують худобу, беруть на неї паспорти (в яких вказані і персональні дані власників). Людина могла здавати одну корову, а записали на неї три. Тоді нам передали документи заготівельники-посередники. Хто звертається — робимо коригування даних у податковій. Тільки за цей рік — десять таких поправок. У податкову подаємо документи, що ми помилилися. За одне коригування платимо 1200. Але ж люди ні при чому.

— Чому склалася така ситуація?

— Вона така по всій країні. Якби не оформляли субсидії, люди б так і не дізналися, скільки на них записали голів худоби.

Станіслав Брага просить усіх, у кого проблеми з ТОВ «Назмак» по закупці худоби, звертатися до нього за телефоном: 097-791-98-35. Підприємство подасть документи до податкової на коригування.

Вікторія Товстоног, Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: ТОВ «Назмак», субсидія, податкова, доходи, Наталія Нич, Олена Лавріненко, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног, Юлія Семенець

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект