«Юро, чим ти гірший?»

У трьох об’єднаних громадах, Менській, Козелецькій та Комарівській, 11 березня стартував виборчий процес. Реєстрація кандидатів у голови громади і депутати завершиться шостого квітня.До Менської увійшли: місто Мена, селище Макошине та село Остапівка, а також Бірківська, Блистівська, Величківська, Дягівська, Киселівська, Куковицька, Лісківська, Синявська, Слобідська, Стольненська, Ушнянська, Феськівська та Садова (Чапаєвська) сільські ради.

Офіційно про намір бути головою до обіду 14 березня (на час підготовки номера в друк) не оголосив ніхто. Проте у Мені говорять, що серед ймовірних кандидатів — мер Мени Геннадій Примаков, голова районної ради Олександр Мисник, колишній сільський голова Блистови Юрій Мишкін.

Зателефонувала Юрію Миколайовичу.

— Хочете бути головою Менської об’єднаної громади?

— Є така думка.

— Самовисуванцем чи від якоїсь партії?

— Поки з партій до мене ніхто не звертався. А от сільські голови, з якими товаришую, кажуть: «Юро, чим ти гірший за тих, хто
туди йде?» І я подумав — а справді, чим я гірший?

Перед державою моя совість чиста. Досвід роботи є. 13 років очолював Блистівську сільраду. Все життя на виду. 12 років відпрацював у школі воєнруком. Добровольцем пішов у шосту хвилю мобілізації. 15 місяців пробув у зоні АТО.

* * *

До Козелецької селищної об’єднаної громади, окрім райцентру, увійшли: Берлозівська, Білейківська, Бобруйківська, Бригинцівська, Данівська, Лемешівська, Лихолітська, Озерненська, Омелянівська, Патютинська, Пилятинська, Скрипчинська, Стависька сільські ради.

Нинішній голова Валентин Бригинець братиме участь у виборах. Конкуренти у роздумах: йти — не йти.

До Комарівської громади увійшли села Комарівка, Берестовець, Іллінці, Красносільське, хутір Запоріжжя, Прохорівська, Смоляжська, Ховмівська сільради.

50-річний Юрій Кантур, сільський голова Комарівки, визначився: йде на вибори. Решта тих, хто мріє керувати Комарівською громадою, мовчать.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: вибори, ОТГ, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект