Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Генеральський пил в очі чернігівцівГенеральський пил в очі чернігівців

Командувач Військово-повітряних сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов 10 березня прогримів пригодою у Чернігові: викликав військовий вертоліт «Мі-8», щоб забрав його з драмтеатру. Там були урочистості, концерт для військових з нагоди 85-ї річниці створення Державного науково-випробувального центру ЗСУ.Драмтеатр у центрі міста, на Красній площі. На площу вертоліт і приземлився, здійнявши хмари пилюки. А навпроти — стенд з фото загиблих в АТО. Там 150 земляків, які поклали голови. Пилюка аж хитала портрети. Запорошила очі та вуха випадковим перехожим. Для автомобілів на той час рух перекрили. Мусили стояти і чекати.

Дивіться також: Раднику міністра внутрішніх справ не сподобався пафосний візит генерала на гелікоптері до Чернігова (відео)

А мені в очах — вагони, в яких солдати їдуть на Схід. Та ще добре, коли їдуть відразу. Бувало, хлопці на три дні застрягали на станції Чернігів Північний. Чекали, поки позвозять техніку. Питається, чого не скликати людей на той час, коли ешелон буде готовий до відправлення? Зима, холод, топлять тим, що знайдуть чи вирубають під колією, харчуються, як прийдеться, митися нема де.

«В стране 4-й год идет война.
Пацаны гибнут на передовой и бойцы раненые у нас почти каждый день.
Денег в бюджете на армию не хватает.
Волонтеры массово ездят на войну и закрывают те дыры, которые не может закрыть МО. А в это время в столице...», — написав днями Юрій Мисягін, відомий волонтер. З іншого приводу. Але під випадок з генералом Дроздовим підходить.

Усі президенти — і Кравчук, і Кучма, і Ющенко, і Янукович, і Порошенко — приїздили до Чернігова. Леонід Кучма любив політати на вертольоті. Але жодного разу ні він, ні інший керманич не сідав на площі. Вибирали інші майданчики.

Звісно, військова прес-служба все пояснила правильно — політ був плановий і дуже потрібний. Ага, щоб чернігівці подивилися на це безнадійно застаріле одоробло. (Гелікоптер «Мі-8» створений на початку 60-х років. Він, звичайно, багато разів удосконалювався, але основа та ж, майже шістдесятирічної давності).

За часів Брежнєва вигадали термін — особиста нескромність. З таким формулюванням звільняли з роботи. Виклик Дроздовим вертольота на Красну площу — оце вона і є, особиста нескромність.

Ми платимо податок на армію, щоб солдат був одягнений, взутий, нагодований і озброєний. А не щоб генерали жирували.

Верховний Головнокомандувач Збройних сил України — Президент Порошенко. Сподіваюся, він не залишить цей випадок без розгляду.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: Сергій Дроздов, гелікоптер, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект