moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Шістьох ніжинців затримали під час блокади на ДонеччиніШістьох ніжинців затримали під час блокади на Донеччині

13 березня під час розгону учасників блокади окупованих територій на «16 редуті*» біля станції «Кривий Торець» у селі Щербинівка Донецької області силовики затримали шістьох ніжинців. Трьох депутатів Ніжинської міськради: Костянтина Смалія (партія «Самопоміч», тренер-викладач Ніжинської дитячої спортивної школи «Спартак»), Юрія Галату (ПП Українське об’єднання патріотів «УКРОП», підприємець), Олександра Ющенка (ПП Українське об’єднання патріотів «УКРОП», викладач Ніжинського професійно-аграрного ліцею). Активістів Михайла Зибницького, Юрія Шимка і волонтера Сергія Козієнка.— Це не перша їхня поїздка на блокаду, — каже у вівторок зранку Геннадій Дудченко, директор Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Г. Спаського, депутат Ніжинської міськради від партії «Самопоміч». — Наскільки мені відомо, останнього разу вони виїхали у п’ятницю, 10 березня. їхали на блокаду автомобілем Юрія Галати. Планували там побути три дні. У понеділок о другій дня повинні були повертатися додому.

О п’ятій вечора родичі почали бити на сполох, хлопці не виходили на зв’язок, телефони не відповідали. Ніякої інформації не було, що і як там відбувається. Згодом дізналися: їх заарештували. Найбільше дратувало, що офіційної інформації про них не було. Скоріше за все, їх допитували. Але де тримали, інформації чіткої поки немає.

У вівторок вночі наших відпустили. Вони віддзвонилися. Сказали: «З нами все гаразд», і все.

Зараз вони у Покровську Донецької області. Думають, як і на чому безпечніше виїхати до Ніжина. Бо на відео з Інтернету видно, що їхній автомобіль дуже побитий. Де він тепер, не знаємо. Мобільні теж залишились у салоні.

Підключили всіх, хто може допомогти. Ідеально, аби хтось із наших нардепів туди поїхав. Бо треба перетнути декілька блокпостів і щоб їм не підкинули якусь гидоту, не заарештували ще раз. Надіємось, до кінця тижня повернуться додому. З родинами хлопців постійно на зв’язку.

*Редут — укріплення з каменю або землі, призначене для кругової оборони

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: блокада на Донеччині, Кривий Торець, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект