moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чи щедрий губернатор? Та нівроку, не ображаєЧи щедрий губернатор? Та нівроку, не ображає

6-7,5 відсотка на пай. Стільки у середньому платять селянам сільськогосподарські підприємства, реальним власником (співвласником) яких є губернатор 43-річний Валерій Куліч (юридично це називається кінцевий бенефіціар (вигодоотримувач). Серед сільгосппідприємств, зазначених у його декларації за 2015 рік, ТОВ «Інтер», ТОВ «Форсаж», приватне підприємство «Агро-Трейдер», ПОСП «Жадьківське», КПП «ТД «Сатурн», СТОВ «Степ», ТОВ «Північагро». Місце реєстрації компаній — Чернігів, Ічня, Ічнянський район.

На території Ічнянщини і орендують людські паї. Зокрема, у Мартинівці, яка належить до Парафіївської територіальної громади, «Агро-Трейдер» та «Сатурн» платять по 7,5 відсотка за пай. У Заудайці та Бурімці ТОВ «Інтер» — по 6 відсотків.

У середньому ж, за попередніми даними департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, по області орендарі сплачують 6,2 відсотка. У грошах — 4000 гривень. Найбільше отримують у Срібнянському районі — понад 8 відсотків. На другому місці — більше 7 відсотків — Куликівський, Ічнянський, Бобровицький, Бахмацький райони. Найменше — 3 відсотки — платять за пай у Городнянському районі (менше З відсотків не можна платити за законом).

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: оренда, земельний пай, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект