Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чи щедрий губернатор? Та нівроку, не ображаєЧи щедрий губернатор? Та нівроку, не ображає

6-7,5 відсотка на пай. Стільки у середньому платять селянам сільськогосподарські підприємства, реальним власником (співвласником) яких є губернатор 43-річний Валерій Куліч (юридично це називається кінцевий бенефіціар (вигодоотримувач). Серед сільгосппідприємств, зазначених у його декларації за 2015 рік, ТОВ «Інтер», ТОВ «Форсаж», приватне підприємство «Агро-Трейдер», ПОСП «Жадьківське», КПП «ТД «Сатурн», СТОВ «Степ», ТОВ «Північагро». Місце реєстрації компаній — Чернігів, Ічня, Ічнянський район.

На території Ічнянщини і орендують людські паї. Зокрема, у Мартинівці, яка належить до Парафіївської територіальної громади, «Агро-Трейдер» та «Сатурн» платять по 7,5 відсотка за пай. У Заудайці та Бурімці ТОВ «Інтер» — по 6 відсотків.

У середньому ж, за попередніми даними департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, по області орендарі сплачують 6,2 відсотка. У грошах — 4000 гривень. Найбільше отримують у Срібнянському районі — понад 8 відсотків. На другому місці — більше 7 відсотків — Куликівський, Ічнянський, Бобровицький, Бахмацький райони. Найменше — 3 відсотки — платять за пай у Городнянському районі (менше З відсотків не можна платити за законом).

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: оренда, земельний пай, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект