moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Працівників ЖКГ Чернігова привітали з їхнім святомПрацівників ЖКГ Чернігова привітали з їхнім святом

В третю неділю березня в Україні відзгначають День працівників житлово-комунального-господарства і побутового обслуговування населення. Електрики, сантехніки, газівники,  прибиральниики, водії і механіки, загалом всі хто задіяні у сфері послуг для населення — це саме їх день! 


 
Напередодні свята у Міському палаці культури Чернігова привітали всіх працівників комунальної сфери міста. Як завжди грамоти, дипломи, нагороди і звичайно ж, концертна програма. 
 
Міський голова Чернгова Владислав Атрошенко у своєму виступі перед комунальниками, подякував їм за роботу, зазначивши, що під час останніх снігопадів Чернігів був одним з кращих міст (а можливо й кращим) по якості і швидкості розчистки вулиць від снігу. Крім того він поділився планами щодо подальшого розвитку комунальної сфери. Так до придбаних 5 МАЗів з навісною технікою вже до кінця місяця буде додао ще 5 — машини мають прибути до Чернігова 27 березня. Для ЧТУ цього року буде придбано ще 5 тролейбусів. 
 
А от щодо можливого залучення кредитів на розвиток міста, то поки що цього не буде: “Я боюся, щоб місто не поглинула боргова яма” - зазначив міський голова. Причина цього — всі пропоновані кредити валютні, в євро чи доларах, а нестабільність курсу призводить до того, що невідомо скільки потрібно буде віддавати в результаті. Як приклад — кредит “Чернігівводоканалу”, який через падіння курсу гривні подорожчав у рази. Тож місто відмовлось від програми кредитування ЄБРР в 10 мільйонів євро на оновлення тролейбусного парку і так само поки що зробили паузу з ідеєю будівництва сміттєпереробного заводу, вартість якого 36 мільйонів євро.
 
Незважаючи на свято, не обійшлися й без критики: “У мене буде прохання проводити рознарядки не у робочий час. Це сприймається мною негативно” - вказав міський голова.
 

Теги: Атрошенко, ЖКГ, житлово-комунальне господарство, палац культури

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект