Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Працівників ЖКГ Чернігова привітали з їхнім святомПрацівників ЖКГ Чернігова привітали з їхнім святом

В третю неділю березня в Україні відзгначають День працівників житлово-комунального-господарства і побутового обслуговування населення. Електрики, сантехніки, газівники,  прибиральниики, водії і механіки, загалом всі хто задіяні у сфері послуг для населення — це саме їх день! 


 
Напередодні свята у Міському палаці культури Чернігова привітали всіх працівників комунальної сфери міста. Як завжди грамоти, дипломи, нагороди і звичайно ж, концертна програма. 
 
Міський голова Чернгова Владислав Атрошенко у своєму виступі перед комунальниками, подякував їм за роботу, зазначивши, що під час останніх снігопадів Чернігів був одним з кращих міст (а можливо й кращим) по якості і швидкості розчистки вулиць від снігу. Крім того він поділився планами щодо подальшого розвитку комунальної сфери. Так до придбаних 5 МАЗів з навісною технікою вже до кінця місяця буде додао ще 5 — машини мають прибути до Чернігова 27 березня. Для ЧТУ цього року буде придбано ще 5 тролейбусів. 
 
А от щодо можливого залучення кредитів на розвиток міста, то поки що цього не буде: “Я боюся, щоб місто не поглинула боргова яма” - зазначив міський голова. Причина цього — всі пропоновані кредити валютні, в євро чи доларах, а нестабільність курсу призводить до того, що невідомо скільки потрібно буде віддавати в результаті. Як приклад — кредит “Чернігівводоканалу”, який через падіння курсу гривні подорожчав у рази. Тож місто відмовлось від програми кредитування ЄБРР в 10 мільйонів євро на оновлення тролейбусного парку і так само поки що зробили паузу з ідеєю будівництва сміттєпереробного заводу, вартість якого 36 мільйонів євро.
 
Незважаючи на свято, не обійшлися й без критики: “У мене буде прохання проводити рознарядки не у робочий час. Це сприймається мною негативно” - вказав міський голова.
 

Теги: Атрошенко, ЖКГ, житлово-комунальне господарство, палац культури

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект