Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Домашній Київстар»: улюблені телеканали на будь-якому пристрої«Домашній Київстар»: улюблені телеканали на будь-якому пристрої

ЦІКАВО Скористувавшись пропозицією від «Київстар» та компанії Viasat, ви зможете переглядати десятки українських та іноземних каналів у цифровій та HD-якості одразу на декількох пристроях! До ваших послуг також відеобібліотека, що вміщує останні кінопрем’єри, тисячі шедеврів світового кінематографу, телесеріалів, мультфільмів та документальних фільмів. Обирайте та підключайте зручний для вас пакет «Домашнє ТБ + Інтернет» за привабливою ціною.4 екрани за 1 абонплату

Телевізійний пульт у вашій родині є постійним об’єктом суперечок? Після підключення послуги «Домашнє ТБ» від «Київстар» у вас більше не буде причин сперечатись за право обирати телепередачі для перегляду: ви отримаєте змогу дивитись різні канали на чотирьох пристроях одночасно! Чоловік зможе обрати футбол по телевізору, дружина — гумористичне шоу на ноутбуці, син — телесеріал на планшеті, а донька — мультфільм на смартфоні. Таким чином, кожен член родини залишиться задоволеним і не буде заважати іншим.

Вигідні тарифи ТБ + Інтернет
При підключенні послуги користувачі мають змогу обрати один із трьох готових пакетів «Домашнє ТБ + Інтернет», які поєднують послуги телебачення та домашнього інтернету:
 ● Тариф «Зручний». 77 українських та іноземних каналів у цифровій якості, а також безлімітний інтернет зі швидкістю 100 Мбіт/сек.
 ● Тариф «Оптимальний». 100 українських та іноземних каналів у цифровій якості, а також безлімітний інтернет зі швидкістю 100 Мбіт/сек.
 ● Тариф «Преміальний». 117 українських та іноземних каналів у цифровій та HD-якості (роздільна здатність 1280×720 p забезпечує виняткову чіткість зображення навіть при перегляді на телевізорах із діагоналлю розміром понад 40 дюймів), а також безлімітний інтернет зі швидкістю 100 Мбіт/сек.

Поспішайте підключити «Домашнє ТБ + Інтернет» зараз та економте на інтернеті протягом перших трьох місяців! В цей період ви зможете оплачувати лише 50% вартості безлімітного інтернет-пакету: 70 грн замість 140 грн. Таким чином, сумарна вартість користування послугами «Київстар» в рамках різних тарифів складатиме:
 ● Тариф «Зручний» — 129 грн/міс. замість 199 грн/міс.
 ● Тариф «Оптимальний» — 169 грн/міс. замість 239 грн/міс.
 ● Тариф «Преміальний» — 239 грн/міс. замість 309 грн/міс.

Зручне користування обома послугами (ТБ та інтернет) забезпечує система «Мій Київстар». Ви зможете змінювати тарифні плани, переглядати статистику використання і оплачувати телебачення та інтернет єдиним рахунком.

Кінохіт HD
При підключенні пакету «Домашнє ТБ + Інтернет» ви можете додатково замовити за акційною ціною пакет преміального кіно «Кінохіт HD». «Кінохіт HD» — це величезна бібліотека найсвіжіших кінопрем’єр, найкращих фільмів та серіалів у Full HD якості. В будь-який момент ви зможете знайти у каталозі бажану кінострічку та переглянути її на будь-якому пристрої: телевізорі, планшеті або смартфоні. В якості бонусу після підключення пакету «Кінохіт HD» ви отримаєте два найкращих кіноканали: TV1000 Premium HD та TV1000 Megahit HD.

Мобільні додатки
Користувачі «Домашнього ТБ» можуть завантажити на свій смартфон або планшет зручний додаток. Він дозволяє використовувати гаджет для перегляду будь-яких телевізійних каналів та фільмів із відеобібліотеки, дивитись програму українського ТВ, рекомендувати улюблені фільми друзям у соцмережах і користуватися безліччю інших можливостей.

Як замовити?
Якщо ви вже підключені до інтернету від «Київстар», для замовлення пакету «Домашнє ТБ» телефонуйте до кол-центру (460) або подайте запит в системі «Мій Київстар». Новим абонентам необхідно зробити замовлення на офіційному сайті або зателефонувати на номер 460 з мобільного телефону (в мережі «Київстар»). Спочатку вам необхідно буде перевірити технічну можливість підключення інтернету та телебачення, вказавши свою адресу.

Спеціальна пропозиція: «Київстар Все разом»

Усі абоненти «Київстар», що користуються мобільним зв’язком, а також послугами «Домашній інтернет» та «Домашнє ТВ» , мають змогу щомісяця економити на їх вартості до 50%, об’єднавши всі послуги в один пакет та оплачуючи їх єдиним рахунком. Наразі оператор пропонує три тарифи «Київстар Все разом»:
 ● «Київстар Все разом -30%» включає безлімітне спілкування в мережі Київстар, 60 хвилин дзвінків по Україні, 1000 МБ мобільного інтернету, необмежений доступ до популярних соціальних мереж: Facebook, Facebook Messenger, VK, Twitter, «Одноклассники», месенджерів Viber і WhatsApp, а також «Домашній Інтернет» зі швидкістю роботи 50 Мбіт/с.
 ● «Київстар Все разом -40%» — це необмежені дзвінки всередині мережі, 100 хвилин дзвінків на номери інших операторів, 4000 МБ високошвидкісного мобільного інтернету, нетарифікований доступ до стримінгових музичних сервісів Zvooq, Яндекс.Музика, Deezer і Fonoteka. Для домашнього використання послуга передбачає доступ до інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с. і можливість перегляду більше 80 цифрових каналів.
 ● «Київстар Все разом -50%» пропонує необмежені дзвінки в мережі Київстар, 300 хвилин дзвінків по Україні, 6000 МБ мобільного інтернету, необмежений відео-трафік у додатку «Домашнє ТБ від Київстар», а також домашній інтернет зі швидкістю 100 Мбіт/с. і доступ до понад 100 цифрових каналів.
Оплачувати усі послуги, включені в обраний вами пакет «Київстар Все разом», дуже зручно: для цього достатньо один раз на місяць поповнювати мобільний рахунок на суму, еквівалентну вартості пакету.

Gorod.cn.ua

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект