Дитині потрібна нова нирка

Тамара Жердецька із Тупичева Городнянського району просить допомогти онучці, десятирічній Анастасії Денисенко. Їй потрібна нова нирка. Національний інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова у Києві дав дозвіл на пересадку нирки.Дівчинка з 22 вересня 2016 року на лікуванні у дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». Вона на гемодіалізі. Дитину періодично підключають до спеціального апарата, який ще називають штучною ниркою. Апарат очищає організм від токсинів та зайвої рідини. Якщо зробити пересадку органа, дитина оживе. Зможе повноцінно навчатися у школі, навіть займатися фізкультурою або танцями. Єдине, що треба буде робити усе життя, щодня пити таблетки, які запобігають відторгненню органа.

— Бабуся обожнює внучку, — кажуть у Тупичеві про Тамару Жердецьку. — Чоловіка у Тамари Миколаївни нема. Живе життям дітей.

Пересадка нирки коштує приблизно 120 тисяч гривень. Вартість визначається у кожному випадку індивідуально. Сім’я збирає гроші на операцію, просить допомоги у людей.

Рахунок у «ПриватБанку» № 4149 4978 1169 3599, Денисенко Ольга Володимирівна (мама Насті).

Профіль мами Насті Ольги Денисенко: https://vk.com/id398823950

Группа на допомогу Насті у Вконтакті: https://vk.com/club134478710

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №8 (1607), 23 лютого 2017 року

Теги: допомога, гемодіаліз, пересадка нирки, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект