Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Рішення суду почули і газ... не увімкнулиРішення суду почули і газ... не увімкнули

Газета «Чернігівщина» у №5 від 2 лютого 2017 року писала про пенсіонерку із села Мирне Бобровицького району Наталію Красноок, яка вже півроку живе без газу, попри те, що справно платила протягом життя за комунальні послуги. Рішення Бобровицького суду, а потім і Чернігівського апеляційного, зобов’язали газовиків дати тепло до оселі жінки, але останні не поспішили і звернулися знову до Феміди, спираючись на неіснуючі борги.Покрокова «інструкція», як монополісти шукали управу на пенсіонерку:

1.ПАТ «Чернігівгаз» подає до Деснянського районного суду Києва заяву про видачу судового наказу про стягнення з Наталії Красноок боргу за газопостачання (справа №754/15241/16-ц). Ухвалою від 08.12.2016 року заява повернена заявнику - без видачі наказу.

2. ПАТ «Чернігівгаз» подає до Бобровицького районного суду заяву про видачу судового наказу про стягнення з громадянки Красноок боргу за газопостачання (справа №729/1456/16-ц). Ухвалою від
27.12.2016 року заява повернена заявнику - без видачі наказу.

3. ТОВ «Чернігівгаз Збут» подає до Деснянського районного суду Києва заяву про видачу судового наказу про стягнення з Наталії Красноок боргу за газопостачання (справа №754/15239/16-ц). 20 грудня минулого року суддя видає судовий наказ, який пенсіонерка разом зі своїм правозахисником Євгенієм Гробовим оскаржують. Таким чином, Ухвалою Деснянського районного суду від 08.02.2017 року судовий наказ скасовано.

Дочекавшись скасування судового наказу про стягнення боргу перед TOB «Чернігівгаз Збут», Наталія Василівна відновила газопостачання до свого будинку самостійно - зірвала пломбу і відкрила вентиль.

«Я ні від кого не приховувала, а навпаки, повідомила про свої дії районного прокурора, голову Бобровицької РДА, ТОВ «Чернігівгаз Збут» і навіть Президента. Всі мовчать. А вчора до мене знову шість чоловіків приїхало. Мовляв, впусти у двір - покажи стояк, а потім у хату - показники треба зняти. І знов без жодних документів. Я їх відправила. А вночі сон поганий наснився... Запереживала, - бідкається бабуся. - І знову перекрила собі вентиль. Я не знаю, як мені жити далі. Коли це все скінчиться? Чому для газовиків рішення суду нічого не значить? У Європейський суд з прав людини звернутись не можу, бо попередні суди всі на мою користь. І у теплій хаті не виходить зимувати, бо ті газовики до мене додому як на роботу ходять. Все їм не так!».

За словами Євгенія Гробового, нещодавно він зі своєю підзахисного подав дві заяви в районну прокуратуру з вимогою почати кримінальне провадження проти газовиків за ст. 356 ККУ (Самоправство). Реакції поки що немає.

Сніжана Божок, "Чернігівщина" №7 (616) від 16 лютого 2017

Теги: с.Мирне, Бобровицький район, Наталія Красноок, газ, суд, Сніжана Божок, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект