Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Автівки - не сани, або «Швидкій» самій знадобилася допомогаАвтівки - не сани, або «Швидкій» самій знадобилася допомога

Добре тому, хто має коней і сани, - для такого транспорту не обов’язково розчищати шлях від снігу. А ось для автомобілів, автобусів, тролейбусів, вантажівок вільні від криги і заметів дороги дуже важливі.Негода на Чернігівщині завдала чимало неприємностей і клопотів власникам автотранспорту і навіть медикам, які потрапили у снігові пастки і без допомоги рятувальників не обійшлися. За інформацією Управління ДСНС України в Чернігівській області, протягом трьох днів - 7, 8 та 9 січня - підрозділи виїжджали на виклики 14 разів. Серед вивільнених - 15 авто, 3 карети «швидкої допомоги», 2 автобуси та 2 вантажівки. Події сталися у Талалаївському, Ріпкинському та Щорському районах і в Чернігові. Основна причина - не чищені і не посипані дороги.

Натомість дорожники Чернігівщини на своїй сторінці у Fасеbоок звітують, що їхня служба працює в посиленому режимі, у пікові години було задіяно близько 150 одиниць техніки. Проте «Облавтодор» визнає, що підприємство має об’єктивні проблеми і спеціалісти фізично не можуть миттєво ліквідувати наслідки негоди на всіх семи тисячах кілометрів автодоріг загального користування.

"Деснянка" №2 (635) від 12 січня 2017

Теги: сніг, негода, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект