moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Автівки - не сани, або «Швидкій» самій знадобилася допомогаАвтівки - не сани, або «Швидкій» самій знадобилася допомога

Добре тому, хто має коней і сани, - для такого транспорту не обов’язково розчищати шлях від снігу. А ось для автомобілів, автобусів, тролейбусів, вантажівок вільні від криги і заметів дороги дуже важливі.Негода на Чернігівщині завдала чимало неприємностей і клопотів власникам автотранспорту і навіть медикам, які потрапили у снігові пастки і без допомоги рятувальників не обійшлися. За інформацією Управління ДСНС України в Чернігівській області, протягом трьох днів - 7, 8 та 9 січня - підрозділи виїжджали на виклики 14 разів. Серед вивільнених - 15 авто, 3 карети «швидкої допомоги», 2 автобуси та 2 вантажівки. Події сталися у Талалаївському, Ріпкинському та Щорському районах і в Чернігові. Основна причина - не чищені і не посипані дороги.

Натомість дорожники Чернігівщини на своїй сторінці у Fасеbоок звітують, що їхня служба працює в посиленому режимі, у пікові години було задіяно близько 150 одиниць техніки. Проте «Облавтодор» визнає, що підприємство має об’єктивні проблеми і спеціалісти фізично не можуть миттєво ліквідувати наслідки негоди на всіх семи тисячах кілометрів автодоріг загального користування.

"Деснянка" №2 (635) від 12 січня 2017

Теги: сніг, негода, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект